Як користуватись Тік-Ток? Детальна інструкція

Дивитись ролики в одній з найпопулярніших соціальних мереж Тік-Ток можна годинами. Всім категоріям користувачів вдається знайти для себе щось цікаве, тому платформа має великий успіх. Спочатку Тік-Ток вважали мережею для підлітків, що могли викладати прикольні ролики довжиною до 15 секунд. Зараз тематика відео значно розширилась, тут можна ділитись порадами, створювати дуети з артистами, танцювати, проводити навчання тощо. Коли набридає дивитись чужі відео, можна почати створювати свої. Які ж можливості дає застосунок та десктопна версія? Як користуватись функціями ТікТок? Спробуємо розібратись.

Встановлюємо застосунок

Щоб завантажити застосунок ТікТок, потрібно вибрати версію для Android або iOS. Переглядати відео можна без реєстрації, але якщо користувач хоче викладати власні ролики, знадобиться реєстрація.

Відкриваємо застосунок, визначаємо свої інтереси, натискаємо кнопку «Далі», а потім «Почати перегляд». Зверху знаходяться вкладки «Підписки» і «Для вас», таким чином застосунок вибирає відео згідно з вказаними зацікавленнями. Внизу розташовані кнопки меню:

  • головна;
  • цікаве;
  • «+» (для додавання роликів);
  • вхідні (повідомлення);
  • «Я» (профіль).

Переходимо у останню вкладку та реєструємось через номер телефону або електронну пошту. Можлива також реєстрація через інші акаунти — Google, ФБ, Інстаграм, Твіттер. Натискаємо «Змінити профіль», встановлюємо аватарку, додаємо опис та посилання на інші соцмережі.

Скільки облікових записів можна створити в ТікТок

Система не обмежує кількість створених каналів, облікові записи можуть бути з різним рівнем верифікації та статусом. Головне завдання — дотримуватись правил спільноти:

  • Не використовувати клони для спаму або шахрайства. Не накручувати підписників, лайки та коментарі. Не займатись переадресацією трафіку. Блогери з великою аудиторією можуть спрямовувати підписників на інші сторінки, які згодом переробляються для спаму та шахрайства. Якщо адміністрація викриє правопорушника, його акаунт забанять без права відновлення.
  • Не варто розсилати з другого профілю порнографічні або екстремістські матеріали, образи та погрози.

Щоб створити ще один канал, потрібен новий номер телефону або сторінка в соцмережі. Відкривши меню налаштувань в активному обліковому записі, натискаємо кнопку «Додати обліковий запис».

Стрічка

Після завершення реєстрації відкривається список рекомендацій. Їх можна перегортати, свайпаючи вниз та змінювати в залежності з вподобаннями. Щоб покращити роботу алгоритму, потрібно ставити лайки та додивлятись цікаві записи до кінця.

Якщо ролики певного формату не викликають зацікавленості, слід утримувати палець на публікації та натискати вниз. Коли зʼявиться меню, обираємо «Не цікавить».

По свайпу вліво або натиснувши на кнопку «Підписки» відкривається аналогічна сторінка, де буде контент користувачів, на яких оформлена підписка. Швидкий свайп угору поверне до попереднього відео, довгий оновить сторінку. Кожний ролик має 5 кнопок дії та дві інформаційних. За допомогою кнопок дії можна поставити лайк, прокоментувати та поділитись з іншими користувачами.

Інформаційні кнопки допоможуть зрозуміти, який використовується фільтр або маска, яка грає пісня. Натиснувши іконку з фотографією автора, можна здійснити перехід в його профіль, щоб підписатися, обираємо «+».

Профіль

В профілі іншого користувача розміщується фото автора, його логін та імʼя, лічильники популярності та завантажені відео. Здебільшого вкладка з сердечком захищена налаштуваннями конфіденційності, але якщо доступ відкрито, можна подивитись поставлені користувачем лайки.

За допомогою меню можна підписатись, залишити особисте повідомлення, подивитись схожі профілі. Кнопка з трьома крапками в правому верхньому кутку відкриє додаткове меню, в якому є можливість поділитись профілем, подати скаргу на автора або заблокувати його. Більшість користувачів надають дозвіл писати у особисті повідомлення тільки після оформлення взаємної підписки.

У власному профілі знаходиться інформація про акаунт. Тут можна:

  • змінити інформацію про себе;
  • додати посилання на вебсайт та соцмережі;
  • подивитись обраний контент.

В якості аватарки підійде короткий відеоролик, звичайна картинка або фото. В нижній частині знаходяться три вкладки: приватні, завантажені та вподобані відео.

Налаштування

Платформа дає можливість налаштування під кожного користувача. В меню можна переглянути баланс, поділитись профілем або ознайомитись із статистикою. Є додаткові функції:

  • обрати отримувані повідомлення;
  • встановити контроль часу використання;
  • встановити батьківський контроль;
  • покращити продуктивність.

За власним бажанням можна увімкнути або вимкнути сповіщення про взаємодії, повідомлення, оновлення, прямі ефіри.

Знімаємо відео

Для просування акаунту потрібно викладати відео якомога частіше. ТікТок лояльно ставиться до новачків, тому не варто втрачати шанс. Щоб записати ролик, натискаємо на «+», що знаходиться внизу екрану (посередині). Тривалість відео обмежує перемикач.

При зйомці будуть діяти наступні функції:

  • вибрати швидкість запису — прискорити або уповільнити;
  • встановити фільтри для зображення;
  • встановити таймер;
  • покращити обличчя.

За допомогою кнопки «Ефекти» можна накладати маски або фільтри. Їх можна змінювати. Найкращі фільтри можна додати у вибране, щоб не доводилось шукати наступного разу. Коли запис закінчується, потрібно натиснути галочку, яка знаходиться у червоному кружечку (внизу справа).

Що робити у ТікТок

Тік-Ток приваблює людей різного віку з найрізноманітнішими вподобаннями. Широкій аудиторії вдається шукати привабливий контент або створювати власні ролики. Важливо дотримуватись правил майданчика. Кожен автор контенту може розраховувати на популярність. Гнучка система рекомендацій дозволяє публікаціям швидко потрапляти у рекомендації до цільової аудиторії. Важливо слідкувати за трендами, щоб бачити популярні публікації. В цьому допоможе вкладка «Цікаве». Вона дозволяє стежити за актуальними трендами, які просувають сервіс та користувачі.

Оцініть статтю
Додати коментар