PRO SMM - МЕНЮ

Бізнес-тренди: який бізнес відкрити в 2021 році

26-річний швед Філіпп Тюсандер працював над двома посередніми бізнесами, коли йому прийшла в голову ідея створити годинник. Дизайн годинника і логотип він намалював сам, в фотошопі. Філіп назвав бренд Daniel Wellington.

Сьогодні DW - один з найбільших годинникових брендів в світі. Зараз компанія заробляє $250 млн в рік. При цьому собівартість одного годинника разом з упаковкою - всього $7.

Успіх приходить до того, хто діє. І сьогодні ми хочемо дати вам короткий посібник до дії: прибуткові бізнес-ідеї на 2021 рік. Завдяки роботі з проектами в різних нішах ми чітко бачимо, що відбувається на ринку і який бізнес буде актуальний в 2021. Також ми проаналізували круті кейси США і Європи, щоб знайти ідеї, які ще не дуже конкурентні в СНД.

Зі статті ви дізнаєтесь:
- як вибрати бізнес-ідею, яка підійде саме вам;
- 10 ідей для малого бізнесу в 2021 році;
- 10 ідей 2021 для інтернет-бізнесу;
- ідеї бізнесу для невеликого міста в 2021.

Яку бізнес-ідею вибрати

Відкриття бізнесу - це масштабні зміни в житті, які не завжди даються легко. Головні труднощі на початку - це вибір ідеї і стратегії бізнесу, які близькі й цікаві. Щоб вам було простіше визначитися, варто:

Крок 1. Оцінити ресурси: що у вас є і що можна залучити

Подумайте про гроші, час, душевні сили, якості характеру. Починаючи бізнес, пам'ятайте, що це ризик, і не варто вкладати в один проект 100% своїх ресурсів. Наприклад, якщо ваш стартовий капітал невеликий, краще почати з невеликого бізнесу, який не вимагає великих вкладень. А якщо ви заздалегідь знаєте, що ваших управлінських якостей може бути недостатньо, подумайте про партнера, який візьме на себе частину обов'язків.

Крок 2. Подумати про свої навички та бажання

Щоб розвивати бізнес, доведеться докласти чимало зусиль. Тому важливо, щоб ваша ідея була не тільки перспективною з точки зору фінансів, але і цікавою для вас особисто. Наприклад, якщо ви знаєте, що у вашому місті немає хорошої квест-кімнати, але при цьому нічого не тямите в квестах (і, що важливіше - не хочете в цьому розбиратися), є сенс пошукати іншу ідею для стартапу.
Подумайте, в чому ви добре розбираєтеся? Ваша галузь знань - це ідеальний варіант для першого досвіду в бізнесі. Якщо ви кілька років пропрацювали в компанії і знаєте, що ви фахівець в своїй області - пробуйте працювати самостійно. Наприклад, досвідчений бухгалтер без зусиль може відкрити бізнес з аутсорсингу бухгалтерських послуг.

Якщо ви не можете визначитися, в якій сфері вам хотілося б відкрити бізнес, пропонуємо просту вправу: напишіть докладну розповідь про себе через 5 років. Не зациклюйтеся тільки на бізнесі - пишіть про свою сім'ю, розкладі дня, бажаннях, мріях, матеріальних цінностях.

Можливо, ця пропозиція здається кумедною. Але, записуючи свої бажання, ви зрозумієте, що насправді для вас цінне, і в якому напрямку варто рухатися.
бізнес в 2020

Крок 3. Оцінити, за які з ваших інтересів і навичок люди готові платити гроші

Виберіть з нашої статті ідеї, які найкраще "лягають" на ваш досвід, навички та інтереси. Проаналізуйте, які ідеї з цього пулу найбільш затребувані? Вивчіть попит, конкурентів, аудиторію і дайте собі відповідь на 2 питання:
- Чи виявили ви в роботі конкурентів недоліки?
- Чи знайшли ви способи вибудувати свою роботу так, щоб стати краще своїх конкурентів?

Якщо ви відповіли ствердно - швидше за все, ваших знань і прагнень досить, щоб займатися цією справою.
відкрити бізнес у 2020

Ідеї для малого бізнесу на 2021 рік

Одна з головних перешкод на шляху до відкриття своєї справи - це відсутність стартового капіталу. Тому тут ми зібрали 10 ідей для бізнесу з мінімальними вкладеннями.

Бізнес по франшизі

Як старт модель бізнесу по франшизі куди вигідніше, ніж відкриття самостійного проекту. Франшиза дасть вам ряд переваг: вже відомий бренд, швидкий старт і перевірена бізнес-модель. Ризик збитків в цій ситуації набагато нижче - адже власник, який дає франшизу, самостійно оцінює, наскільки рентабельний буде ваш проект.

По франшизі працює безліч закладів - від кафе до мережевих квест-кімнат. Можливість франчайзингу є і у багатьох брендів одягу або косметики.

Освітні курси

Важливий момент тут - зібрати команду дійсно компетентних викладачів, які вміють доступно пояснити складні теми. А може, ви самі добре розбираєтеся в якійсь сфері і можете поділитися знаннями? Найбільшою популярністю користуються курси, пов'язані з IT, іноземними мовами, фінансами, бухгалтерією і красою.
ідеї для бізнесу

Коворкінг

Фріланс-фахівців все більше, і інтерес до тимчасових робочих просторів стає дедалі більше. Адже в кафе часто шумно, вдома заважають близькі... Всі хочуть працювати в затишному, світлому, комфортному коворкінгу - але недалеко від будинку такого часто немає.

Ця бізнес-ідея також не вимагає великих витрат: щоб створити коворкінг-центр, не потрібно купувати приміщення - достатньо взяти його в суборенду.

Рекрутингова агенція

Незважаючи на велику кількість таких агентств, хороші рекрути все ще користуються великим попитом. Адже, згідно з опитуванням ProHR за 2019 рік, 94% роботодавців відчувають труднощі з підбором співробітників.

З тим, як працює рекрутинг, знайомі багато: хтось з боку роботодавця, хтось - з пошуків роботи. Але все ж для старту краще найняти професійного HR, який допоможе розібратися у всіх тонкощах процесу.

Продаж б/в техніки

Ще одна ідея прибуткового бізнесу - покупка і продаж електроніки. Ви напевно стикалися з такими проектами, особливо часто можна зустріти перекупників техніки Apple.
Важливі моменти в цьому бізнесі - професіонал, який зможе оцінювати стан техніки при покупці, і наявність офлайн-магазину.
ідеї для бізнесу 2020

Манікюр або нарощування вій на дому

Мабуть, найпоширеніший варіант старту бізнесу для дівчат. Поріг входу зовсім невисокий - наприклад, хороші курси з манікюру коштують близько $250, і ще стільки ж знадобиться на закупівлю витратних матеріалів.
Можливості для зростання тут теж є: "набивши" базу клієнтів, багато майстрів відкривають свій салон.

Хостел

У містах-мільйонниках за останні кілька років відкрилося безліч хостелів. Але попит на хостели продовжує зростати, а значить - це може стати досить прибутковим проектом.
Особливою популярністю користуватимуться хостели в курортних містах і смт, а також транспортних вузлах сполучення. Наприклад, з Мукачева (Україна) щодня ходить прямий потяг до Будапешта. А значить, багато туристів зупиняються там на ніч в очікуванні поїзда.

Кейтеринг

Все більше людей, організовуючи свята або бізнес-заходи, відмовляються від послуг дорогих ресторанів на користь вільного майданчику та кейтерінгу.
Ця ідея досить складна в організації, але якщо ви знайомі з цією сферою - наприклад, працювали кухарем, в івент-агентстві або іншому кейтерінгу, цей бізнес може принести вам гарний прибуток.

Івент-агентство

У країні, де на весілля беруть кредит, івент-агентства наврядчи будуть бідувати А якщо серйозно, то якісно провести івент, враховуючи всі дрібниці - дуже складне завдання, яке варте грошей.

Якщо у вас є інтерес до організації свят, але немає досвіду, спробуйте для початку організувати День Народження подруги або інший невеликий івент. Все пройшло гладко? Тоді, мабуть, ця бізнес-ідея для вас!

Магазин продуктів

Незважаючи на велику кількість супермаркетів, навіть у великих містах існують райони, де люди змушені далеко ходити за покупками. Особливо актуальна ця проблема у новобудовах, де магазини просто не встигли з'явитися, і в старих центральних районах міста.

Відкриваючи магазин, подбайте про те, щоб там продавалися усі товари, які люди купують майже щодня: овочі та фрукти, хліб, молоко, яйця, м'ясо і т.д.
ідеї бізнесу фейсбук та інстаграм

Ідеї для інтернет-бізнесу на 2021 рік

Проект в інтернеті - відмінна можливість почати бізнес без серйозних капіталовкладень. Відсутність офісу або офлайн магазинів здорово економить кошти і дозволить вам пропонувати товари за вигідними цінами.

Нішевий інтернет-магазин

Мабуть, тільки лінивий сьогодні не відкрив свій інтернет-магазин. Але ІМ все ще може стати вигідним проектом, якщо:

- Грамотно вибрати нішу

Відкривати десятитисячний магазин парфумерії - хороша ідея тільки в тому випадку, якщо ви дійсно зможете запропонувати унікальні ціни, надшвидку доставку або інші плюшки. В інших випадках краще подумати про більш вузьку нішу, де реально не вистачає хорошого ІМ.

- Володіти певними знаннями

Для відкриття магазину будуть корисні знання про специфіку товару, який ви пропонуєте і хоча б мінімальні знання про інтернет-маркетинг.

Доставка їжі з ресторанів

Навіть у великих містах часто немає сервісів, який міг би оперативно привезти їжу з будь-якого ресторану. При цьому попит на доставку величезний - майже в будь-якому закладі, який доставляє їжу, час очікування збільшується по п'ятницях і вихідним.

Продаж речей з зарубіжних сайтів

Незважаючи на те, що у більшості сайтів за кордоном є доставка в країни СНД, багато людей просто не знають про існування цих сайтів або не хочуть морочитися з оформленням замовлення. При цьому різниця в цінах і якості товарів часто величезна - наприклад, на американському Iherb можна купити дешевше вітаміни, продукти харчування, косметику.

Стартовий капітал для такого бізнесу невеликий - все, що потрібно, це певна сума на перше замовлення. І, звичайно, сайт або акаунт у соціальних мережах.

Агентство нерухомості

Незважаючи на високий рівень конкуренції, попит на послуги ріелторів продовжує зростати. Це пов'язано з тим, що в цьому бізнесі працює безліч некомпетентних людей. Мабуть, кожен, хто хоч раз стикався з ріелторами, розуміє, про що мова.

Якщо у вас є знання в області нерухомості, агентство може стати досить вигідним проектом. Особливою популярністю сьогодні користуються агентства, які спеціалізуються на офісах і VIP-квартирах (та й комісії в цій сфері набагато вище).

Оренда квадрокоптера

Цікава ідея для бізнесу в 2020 році, в якій поки мало конкуренції. Коптери орендують для зйомки вечірок, корпоративів, весіль та інших свят. Первинна інвестиція - покупка дрона. Щоб не ризикувати, почніть з простішої моделі.
цікаві ідеї для бізнесу в 2020

Онлайн-навчання

Якщо у вас є якась навичка або важливі знання, якими ви могли б поділитися з іншими - онлайн-навчання це ваш вибір. Сьогодні в інтернеті можна знайти курси на будь-який смак, від навчання Java-розробників до програми "Як побудувати гармонійні відносини". Якщо ваші знання можна передати онлайн - це відмінний варіант і величезна економія грошей. Ви можете один раз створити курс і продавати його багато років, періодично доповнюючи актуальною інформацією.
Наприклад ми створили смм-курси, які допоможуть просувати власний бізнес.

Блог

Блогінг - відмінна можливість монетизувати те, чим ви живете і захоплюєтеся. Пишіть або знімайте відео про те, що вас цікавить. Це, звичайно, не такий "реальний" проект, як інші. Але і витрат на вхід майже ніяких - потрібна лише ваша голова на плечах і (бажано) трохи знань про інтернет-маркетинг.

Бізнес ідеї для невеликих міст на 2021 рік

Бізнес в провінції має свої особливості, які важливо врахувати ще на етапі планування:

Низька купівельна спроможність

У невеликих містах ринок праці невеликий, а зарплати невисокі. Тому продавати в провінції ексклюзивні дорогі речі - просто нерозумно. Салони краси VIP-класу або модні дорогі ресторани в таких містах ризикують просто не знайти своїх споживачів.

Зате гарні для невеликого міста бізнес ідеї, які допомагають заощадити. Сюди можна віднести ремонт одягу та взуття, салони краси з демократичними цінами, продаж б/в техніки, недорогі кафе.

Дефіцит товарів

Найчастіше в дрібних населених пунктах складно знайти якісний одяг, якісь медикаменти або продукти харчування. Проаналізуйте, чи достатньо магазинів та аптек в вашому місті? А може, щоб купити одяг, жителі міста йдуть на місцевий ринок або їдуть в ТЦ районного центру? Подумайте, чого не вистачає у вашому місті, розпитайте друзів і знайомих - так ви цілком зможете знайти перспективну ідею для бізнесу.

Низький бар'єр для входження в бізнес

Величезний плюс маленьких міст - це невеликі ціни на оренду приміщення, оплату праці, рекламу. Безумовно, нижча буде і прибутковість, але почати бізнес в маленькому місті буде простіше.

Мало конкуренції

Тут конкуренція явно нижче, ніж в містах-мільйонниках. Більш того, деякі ніші можуть бути взагалі вільні. Так що грамотно вибравши ідею, можна стати монополістом.
В принципі, бізнес ідеї для невеликого міста можуть бути різними. Всі ідеї для організації можна умовно поділити на 4 сфери:

Послуги: шиномонтаж, автомийки, салони краси, ательє одягу, дрібний ремонт, послуги фахівців - сантехніка, електрика і т.д;

Товари: магазини продуктів, аптеки, побутова хімія, будівельні товари, одяг, косметика, запчастини для автомобілів;

Освіта: школи, курси, майстер-класи, приватні дитячі сади і школи;

Розваги: недорогі кафе, боулінг, квест-кімнати, різні розваги для дітей.

Підводячи підсумок, можна сказати, що до маленького міста можна адаптувати майже все. Головне - створювати бізнес-план, враховуючи особливості невеликих міст.


Вам буде цікаво: 99 ідей інтернет-бізнесу у 2020: від продажу китайфонів до організації розставань
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.