PRO SMM - МЕНЮ

Як зробити репост в Інстаграм?
ТОП способів

Instagram постійно оновлюється, з'являються нові корисні можливості. Нещодавно соціальна мережа поповнилася і функцією репосту. Однак скористатися опцією можна далеко не в усіх випадках. Пропонуємо розглянути основні способи, як робити репост в Інстаграм за допомогою вбудованого функціоналу, і що робити, якщо вбудована опція недоступна.

Які репости можна зробити в Інстаграм

Репост - дублювання чужої публікації на своїй сторінці, що припускає збереження її в первозданному вигляді і обов'язкове зазначення посилання на джерело.

Дуже довго Instagram був позбавлений цієї функції, але недавно розробники все ж впровадили цю можливість. Правда, зробити перепост можна тільки в тому випадку, якщо публікація є відкритою, а самі репости дозволені власником облікового запису.

На поточний момент Instagram підтримує кілька видів репостів:

Stories в Stories. Чужу вподобану Історію можна репоснути собі в Stories.

Своя Stories в пост. Дублювання публікації своїх фото або відео з історій в свою основну стрічку.

Пост в Stories. Додавання чужого поста собі в Історії.

На жаль, поки що неможливо за допомогою внутрішнього функціоналу зробити репост формату "пост в пост". Але дані види репосту можна реалізувати знаючи деякі фішки, або встановивши спеціальні програми.

Як зробити репост в Інстаграмі вручну

Простий і зрозумілий інтерфейс Instagram дозволяє легко сфокусуватися на перегляді красивих фотографій, але його функціональні можливості в плані репоста залишають бажати кращого. Якщо в більшості соціальних мереж репости робляться в лічені секунди, всього одним кліком, в Інстаграмі справи йдуть трохи інакше.

З допомогою вбудованого функціоналу

Як вже зазначалося вище, вбудованим функціоналом Instagram можна робити три види репоста. Розглянемо докладніше кожен із способів.

Репост поста в Сторіс

Щоб зробити репост чужого поста собі в Сторіс слід виконати кілька простих кроків:
- Відкрийте потрібну публікацію.
- Внизу поста клікніть на іконку паперового літачка (або плюсик на смартфонах, що працюють на базі Андроїд).
- В меню оберіть «Додати».
Далі ви можете доповнити пост гіфкою, стікерами та опублікувати у себе в Сторіс.

Під постом автоматично з'явиться біле клікабельне посилання зі згадуванням власника поста.

Репост своєї Історії в пост

Можливий і зворотний варіант репоста - з Історії в пост. Щоб зробити такий варіант репоста, слід:
Відкрити потрібний запис в Stories.
- Тапніть на іконку з трьома крапками, розташованій в правій верхній частині екрану.
- У новому вікні вибрати опцію «Поділитися».
- Залишиться тільки відредагувати майбутній пост, за бажанням додавши в нього хештеги, стікери, геолокацію, і опублікувати запис.

Якщо опція «Поділитися» відсутня, значить вам потрібно оновити додаток, або ж клікнути по лічильнику перегляду і знайти значок поділитися.

Репост чужої Історії в пост

Такий формат репоста можливий, тільки якщо ви відзначені на публікації. Коли вас відзначають на публікації, ви отримаєте про це повідомлення в Дірект. Зверху повідомлення буде розміщено посилання «Додати в Історію», перейшовши по якій ви зможете поділитися записом.

Репост за допомогою скріншота

Як бачите, не у всіх випадках вбудованого функціоналу Інстаграму досить, щоб зробити потрібний репост. Крім того, скріншот за допомогою вбудованих опцій доступний тільки в разі, коли акаунт відкрито. Якщо власник акаунта обмежив його публічність, ви не зможете зробити репост, навіть якщо є його підписником.

На такий випадок можна скористатися альтернативним варіантом - скріншотом. Це один з найпростіших способів поділитися чужою фотографією:
- Відкрийте потрібний пост в додатку Інстаграм.
- Зробіть знімок екрана звичним для себе способом.
- Відредагуйте, обрізавши все зайве і завантажте знімок зі свого профілю.

В даному випадку клікабелье посилання на автора поста автоматично додане не буде, але ви можете вручну відзначити людину, у якого взяли пост.

Репост через вставку коду

Щоб опублікувати чужий запис у себе на сайті або в блозі, можна скористатися функцією репоста через вставку коду:
- Відкрийте потрібний пост.
- Викличте додаткові меню, клікнувши по трьом точкам в правому верхньому кутку поста.
- Виберіть «Вставити» - «Копіювати код для вставки».
- Відкрийте редактор запису і вставте в нього скопійований код.
- Отриманий код вставте в сторінку свого сайту або редактор блогу.

Після всіх виконаних дій, ви отримаєте точну копію поста із зазначенням автора.

Додатки для репосту в Інстаграмі

Істотно полегшити репост записів в Інстаграм допомагають спеціальні програми. Утиліт для репоста існує безліч. Є платні і безкоштовні, прості і багатофункціональні. Розглянемо кращі з них.

Додатки для репосту в Інстаграмі

Істотно полегшити репост записів в Інстаграм допомагають спеціальні програми. Утиліт для репоста існує безліч. Є платні і безкоштовні, прості і багатофункціональні. Розглянемо кращі з них.

Regrann

Додаток Regrann розроблено спеціально для швидких репостів з Інстаграм без необхідності надання облікових даних. Для репоста потрібно тільки надати посилання на публікацію.

За допомогою програми ви можете зберігати записи для їх подальшого репосту, або передавати їх будь-якій програмі для редагування фото і відео для обробки. Всі файли зберігаються в оригінальному дозволі і без водяних знаків.

Платформа: Android.
Для чого: фото, відео.
Вартість: безкоштовно, є реклама і підтримуються покупки.

Instasave

Це дуже простий додаток, що дозволяє зробити репост фото або відео всього в кілька кліків, вставивши тільки посилання на потрібну публікацію. Перевага програми - наявність російської мови і якісна служба підтримки. Головним же його недоліком є те, що в безкоштовній версії на всі збережені файли накладається водяний знак.

Платформа: iOS.
Для чого: фото, відео.
Вартість: безкоштовно, але за функцію збереження без водяного знака потрібно заплатити 599 руб.

Репостер для Instagram

Додаток дозволяє робити репости будь-яких публікацій і не вимагає надання облікових даних облікового запису соціальної мережі. З його допомогою ви можете створювати пости для Інстаграм, ділитися записами зі своїми друзями, відправляючи їх в будь-який месенджер, або зберігати файли для їх подальшої обробки автономно.

Ще одна цікава функція програми - можливість переглядати найкращі репости. Користувачі програми можуть бачити, що репостили інші і знаходити нові цікаві пости для себе. Крім того, за допомогою утиліти ви зможете стежити за появою нових записів у вибраних інстаграмерів, і відслідковувати популярні теги.

Платформа: Android.
Для чого: фото, відео, історії, IGTV.
Вартість: безкоштовно, пропонує покупки.

Story Reposter

Програма дозволяє репостити свої і чужі історії в Інстаграмі, ділитися ними в інших додатках. Репостер включає в себе вбудований редактор, з яким ви можете модифікувати публікації, змінивши їх розмір, додавши фільтри, стрікер, текст.

Платформа: iOS.
Для чого: історії.
Вартість: безкоштовно, підтримує вбудовані покупки.

Video Downloader

Цей варіант переважно для тих, хто шукає як в Інстаграм зробити репост відео. Програма дозволяє завантажувати відео і фото з Інстаграму, а отримані файли ви вже можете використовувати для створення власних постів. Все, що потрібно для роботи з додатком - вставити посилання і почати завантаження файлу.

Платформа: Android, iOS.
Для чого: фото, відео.
Вартість: безкоштовно.

Easy Repost

Це простий спосіб, як зробити репост в інсту. Вбудований функціонал програми дозволяє не тільки репостити, але і шукати достойні репосту публікації. З останнім оновленням в додатку з'явилася можливість додавати в опис репост-поста геолокацію і теги, відзначати людей.
Основна перевага програми - можливість робити репост поста-каруселі.

Платформа: iOS.
Для чого: фото, відео, історії.
Вартість: безкоштовно, є вбудовані покупки.

Repost for Instagram

Додаток має приємний не перевантажений інтерфейс і рядом корисних додаткових функцій. У базовій версії додатка при репості на файли буде додано водяний знак з ніком власника. Якщо ви хочете відключити цю функцію, потрібно оформити підписку. Це також позбавить вас від необхідності переглядати рекламу при роботі з додатком.

Платформа: Android.
Для чого: фото, відео, історії.
Вартість: безкоштовно, з вбудованими покупками.

Regram

Додаток підтримує перепост будь-яких записів Інстаграм, але з обов'язковим зазначенням авторського права у вигляді накладення водяного знака. Воно має мінімум функцій. Крім скачування файлів для репоста, до них можна хіба що додати підпис.

Платформа: Android.
Для чого: фото, відео, історії.
Вартість: безкоштовно.

Buffer

Buffer - це не просто програма, яка дозволяє репоснути фото або відео. З цим мобільним додатком ви отримуєте повноцінний менеджер для ведення соціальної мережі з можливістю планувати публікації, коментарі, виконувати попередній перегляд сітки, редагувати записи і багато іншого.

Є тут і можливість репоста в Інстаграм, а також ділитися записами в інших соціальних медіа.

Платформа: iOS, Android.
Для чого: фото, відео, історії.
Вартість: безкоштовно.

Repost it!

Утиліта підтримує кілька варіантів репосту:

На ім'я користувача. Прямо в додатку ви можете ввести нікнейм користувача, відкрити його останні публікації і вибрати що-небудь цікаве для своєї сторінки.

Репост за посиланням. Як і в більшості додатків ви можете скопіювати посилання і завантажити пост по ній.

Перепост своїх постів. Ви можете перепостити контент, який вже у вас є.

Підтримується перепост всіх різновидів контенту Інстаграм. До кожного репоста ви за бажанням можете додати водяний знак для збереження авторського права користувача.

Платформа: iOS, Android.
Для чого: фото, відео, історії.
Вартість: безкоштовно.

Поради і нюанси

У багатьох соціальних мережах репост - вбудована опція, яка виправдовує очікування від продукту. У Instagram ж така можливість з'явилася лише відносно недавно, і може бути недоступною в публікаціях. Тому, перш ніж зробити репост, особливо використовуючи сторонні способи, які не передбачені розробником, слід виконати ще один додатковий крок - запитати дозвіл на репост у власника.

Будь-яке несанкціонована дія порушує інтелектуальну власність інших користувачів може спричинити за собою бан за порушення правил використання соціальної мережі. Звичайно, в більшості випадків репости залишаються непоміченими адміністрацією, але краще поважати права інших користувачів Instagram.

Щоб запитати дозвіл про репост, ви можете написати пряме питання в Дірект, залишити коментар під постом або написати по одному із зазначених в профілі контактів.
Не забувайте також вказувати оригінального автора, відзначаючи його на пості або вказуючи справжнє авторство в описі.

В завершення

Репост - можливість легко поділитися цікавою інформацією. Це корисна функція якщо хочеться обговорити будь-яку тему, або просто поділитися важливим, смішним, цікавим, корисним. Але важливо розуміти, що відсутність вказівки авторства перетворює репост в плагіат, що в свою чергу може спричинити блокування облікового запису і інші покарання. Не варто і зловживати репостом, адже підписники завжди високо цінують ексклюзивний стиль автора і унікальність.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.