PRO SMM - МЕНЮ

Як завантажити Сторіс з Інстаграм -
ТОП способів

Instagram Stories швидко полюбилися мільйонам користувачів. У них проводять опитування, марафони, анонсують конкурси, діляться найяскравішими моментами свого життя. Єдина їхня проблема в тому, що всі Історії зникають через 24 години і більше їх ніхто і ніколи не побачить. Тож не дивно, що при такому розкладі багато хто шукає спосіб, як завантажити Сторіс з Інстаграм. Сьогодні ми розглянемо способи як це зробити, і навчимо вас зберігати не тільки свої Сторіс, але і чужі.

Як завантажити Сторіс з Інстаграм на iPhone

Спочатку Stories в Instagram можна було тільки дивитися необмежену кількість разів протягом 24 годин. Але недавно розробники розширили функціонал і додали можливість зберігати свої історії в пам'ять смартфона. Крім того, їх можна переміщати в розділ "Актуальне".

Правда, більшості користувачів цього недостатньо, оскільки крім своїх Історій хочеться зберігати ще й чужі. Рішення надали сторонні розробники, які створили безліч програм і сервісів, через які можна скачати відео з Інстаграм, в тому числі і з Сторіс.

ReShare Story

ReShare Story - популярна серед користувачів iPhone програма для скачування Історій. З нею ви зможете експортувати з Інстаграм в хорошій якості будь-які записи з Stories і IGTV, ваші або людей, на яких ви підписані. І навіть якщо ви не підписані на автора контенту, ви можете знайти його через пошук і завантажити те, що вам подобається.

Всі основні функції ПО доступні навіть пересічному користувачеві, але ті, хто хоче отримати більше, можуть підключити PRO версію.
Зберегти сторіз з ReShare Story просто:
- Натисніть на потрібну історію.
- У правому нижньому куті екрана відкрийте меню Options.
- Виберіть дію Save.

Instant Stories для Instastory

Програма Instant Stories дозволить знаходити, анонімно переглядати, і що найголовніше - завантажувати будь-які Історії. Одна з відмінних рис програми - можливість шукати контент по геомітках.

Інтерфейс програми максимально простий і зрозумілий. Базові функції доступні безкоштовно, але для відключення реклами і розширення функціоналу доведеться підключити Premium-акаунт.

Story Reposter

Додаток Story Reposter дозволяє зберегти будь-який медіа-контент з Інстаграма. Можна зберігати в галереї або відразу репостити в свій акаунт з можливістю застосувати різноманітні фільтри і стікери.

Щоб завантажити Stories за допомогою Story Reposter:
- Увійдіть в програму та введіть в пошуковий рядок нікнейм автора.
- На новій сторінці вибрати потрібний акаунт і клікнути по ньому.
- Відкриється список всіх історій, опублікованих за останню добу. Клацніть по запису, щоб завантажити.
У новому вікні натисніть кнопку Share і виберіть Save Image або Save Video в залежності від формату публікації.

InSaver

InSaver - дуже простий додаток, що не містить нічого зайвого. Він дозволяє зберегти будь-яку вподобану Instastory, зробивши всього кілька кліків:
- Скопіюйте посилання на публікацію.
- Відкрийте InSaver.
- Вставте посилання і почніть скачування.

Додаток безкоштовний, але якщо потрібен розширений функціонал і відключення реклами, можна оформити підписку на PRO-версію.

Як завантажити Сторіс з Інстаграма на Android

Коли мова заходить про необхідність зберегти чужу трансляцію Android, без відвідування PlayMarket і сторонніх додатків не обійтися. Розробники надають безліч варіантів програм, серед яких ви точно зможете знайти підходящу для себе.

Story Saver App

Ця програма від YOBA максимально проста у використанні і повністю безкоштовна. Є лише незначна кількість ненав'язливої реклами. Ставши користувачам програми Story Saver App, ви зможете:
- переглядати чужі історії анонімно;
- зберігати їх в пам'ять смартфона;
- відразу ділитися записом на своїх сторінках в Інстаграм та інших соціальних мережах.

Щоб завантажити відео, потрібно виконати всього три кроки:
- Знайти потрібний акаунт, вказавши нікнейм в пошуковому рядку.
- У переліку опублікованих матеріалів виявити потрібну публікацію.
- Вибрати дію - репост або скачування.

StorySaver (от InShot Inc.)

StorySaver - один з кращих додатків, яке дозволяє зберігати будь-які історії та IGTV, виконавши всього парочку простих дій. Програма відрізняється потужним диспетчером завантаження - ви можете зберігати файли у фоновому режимі, вивантажувати кілька роликів одночасно і переглядати список завантажень.

Завантаження вимагає всього кілька кліків. Просто знайдіть цікаву для публікацію і виберіть відповідну дію.

Історія (Sara Tech)

Додаток "Історія" від розробника Sara Tech - зручне програмне рішення для тих, хто шукає компромісне рішення для збереження файлів у бібліотеку пристрою і для їх репоста на свої сторінки.

Ви можете використовувати додаток для:
- скачування записів своїх друзів,
- пошуку цікавого контенту через вбудований пошук,
- репоста викачаних записів, використовуючи безпосередньо функціонал програми.

Instant (Android-версия)

Instant - це відмінний інструмент для завантаження Інста сторі, з яким завантажити будь-який користувацький контент можна всього в кілька кліків. Досить лише авторизуватися через Instagram або Facebook і знайти з потрібний акаунт через пошуковий рядок. Далі ви зможете одним кліком вивантажити всі доступні Stories, або вибірково переглянути їх анонімно, а потім завантажити.

Крім Сторіс, додаток дозволяє завантажувати IGTV, в форматі Full HD, користувацькі аватари і будь-який інший медіаконтент, розміщений на акаунті.

Insaver для Instagram

Insaver - легкий у використанні і абсолютно безкоштовний додаток для скачування сторіз і IGTV з Інстаграму без нав'язливої реклами. Щоб завантажити відео, навіть не потрібна реєстрація. Буде потрібно виконати лише два кроки:
- Копіювати посилання з Інстаграма на бажане відео або фото.
- Вставити її в рядок пошуку програми і завантаження почнеться автоматично.

Додаток також підтримує потокове завантаження і дозволяє, крім медіаконтенту, вивантажувати також теги і підписи до постів.

Як завантажити історію з Інстаграма на комп'ютер

Багато користувачів, особливо представники бізнесу, вважають за краще вести свої акаунти з комп'ютерів. На PC також можна скачати Сторіс інстаграм, але потрібно встановити одне зі спеціальних розширень для браузера.

Розширення являють собою доповнення до функціонала браузера і не є повноцінною програмою. Після установки їх іконка з'являється прямо у верхній панелі браузера, а кнопки завантаження - на сторінці офіційного сайту Інстаграма.

Downloader for Instagram

Downloader - це легке у використання доповнення до Chrome. Встановивши його, ви зможете в кілька кліків миші завантажувати будь-які сподобалися відео і зображення з Інстаграма.
Щоб скористатися даним методом:
- Додайте і включіть розширення в настройках браузера.
- Перейдіть на сайт instagram.com і відкрийте сторінку з цікавить Історією.
- У лівому верхньому кутку клікніть на кнопку "Завантажити".

Як зберегти чужу історію Інстаграм без програм

На жаль, без використання продуктів сторонніх розробників завантажувати можна тільки свої сторіз. Якщо з якої-небудь причини ви не хочете встановлювати програми, можете скористатися альтернативними варіантами, але їх всього кілька.

Телеграм-бот

Telegram - це вже давно не просто месенджер. На його просторах багато корисних ботів, наприклад, InstaSave, що дозволяє завантажувати будь-який користувацький контент без установки сторонніх програм.

Щоб зберегти історію або прямий ефір, почніть діалог з ботом, виберіть мову і відправте посилання на цікаву для публікацію. У відповідь ви отримаєте повідомлення з файлом. Бот підтримує роботу з усіма видами контенту.

Як зберегти свою історію

Завантаження своїх Stories - відносно простий процес, який здійснюється безпосередньо через функціонал соціальної мережі. Розробники надали кілька опцій для збереження своїх історій, скористатися якими може будь-який користувач.

Збереження опублікованих сторіз

Щоб завантажити свою Stories у файли свого пристрою, виконайте наступні дії:
- Відкрийте Instagram.
- Перейдіть в розділ історій, розпочніть відтворення відео запису.
- Під час програвання клацніть на кнопці «Ще» з трикрапкою і виберіть опцію «Зберегти».
- Якщо хочете зберегти конкретний файл, опціонально виберіть «Зберегти Фото / Відео». Коли ж потрібно зберегти всі доступні публікації, можете просто вибрати опцію «Зберегти Історію».

Додати Stories в актуальні

Актуальне - відносно новий розділ Інстаграма, розташований під біографією. Сюди ви можете додати найцікавіші записи. Це так звані вічні сторіз, які будуть збережені в вашому акаунті, поки ви самі не вирішите їх видалити.

Цей варіант підійде тим, кому хочеться тільки зберегти запис довше ніж на добу. Щоб додати запис в "Актуальне", перейдіть в свій профіль і натисніть на крайнє коло зліва. Далі додаток запропонує вибрати сторіз з архіву і встановити обкладинку.

Підключити архівацію

Після підключення архівації після закінчення 24 годин Instagram Stories будуть автоматично зберігатися в розділі "Архів", де ви зможете їх переглядати.

В архівації можна також встановити автоматичний запис сторіз в галерею телефону. Щоб це зробити, виконайте наступні інструкції:
- Відкрийте Instagram і перейдіть в свій профіль.
- Тапніть по іконці з трьома лініями і виберіть пункт «Налаштування».
- Виберіть пункт «Конфіденційність», а з нього перейдіть в розділ «Історія».
- У розділі «Збереження» підключіть опцію архівації і включіть збереження в галерею свого пристрою.

На жаль, соціальна мережа Instagram не може надати повний спектр можливостей, необхідних користувачам. Вбудовані опції дозволяють зберігати тільки свої Stories. Якщо ж мова йде про скачування чужого користувацького контенту, то впоратися з цим завданням без допомоги послуг сторонніх розробників неможливо. І в цьому питанні слід бути дуже уважним з вибором. Серед хороших програм, розроблених в допомогу користувачам, є і шахрайські, що переслідують лише цілі заволодіти чужим акаунтом. Крім того, варто пам'ятати, що адміністрація Instagram не підтримує порушення авторських прав користувачів, тому будь-яке скачування контенту без згоди автора вважається порушенням.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.