PRO SMM - МЕНЮ

Як завантажити прямий ефір Інстаграм

Необхідність скачати прямий ефір в Інстаграм може виникнути з ряду причин. Наприклад, якщо в ньому міститься корисна і важлива інформація. Багато хто хоче переглянути ефір, щоб провести роботу над помилками і вдосконалити свої навички комунікації, або зібрати втрачені питання і коментарі. Конкуренти ж переслідують свої цілі. З одним з останніх оновлень в Інстаграм була додана базова функція для скачування прямих ефірів, але не завжди можна обійтися тільки нею. Ми розглянемо всі варіанти, як зберегти трансляції.

Як завантажити прямий ефір в Інстаграм на iPhone

Спочатку прямі трансляції в Інстаграм зникали відразу після їх завершення. Після розробники усвідомили свою помилку і реалізували в додатку можливість зберегти ефір в Stories і IGTV, а також завантажити в галерею свого пристрою відразу після завершення.

Але є кілька нюансів. По-перше, таким чином можна зберегти тільки свої трансляції. По-друге, зберігається тільки відео, лайки і коментарі відображатися не будуть.

Тому, в ряді випадків базових функцій Інстаграм недостатньо і доводиться звертатися до продуктів сторонніх розробників. Програм, що дозволяють завантажити пряму трансляцію існує чимало. Розглянемо кращі з них.

ReShare

Додаток ReShare дозволяє власникам iPhone або iPad завантажувати свої і чужі прямі ефіри, а ще Stories, фотографії та будь-які інші публікації. Ви можете зберігати контент навіть тих користувачів, на яких не підписані. Достатньо лише виконати пошук по імені користувача.

У додатку ви можете додати кілька облікових записів і керувати їх контентом. Додаток надається на безкоштовній основі, але підтримує роботу тільки на англійській мові.

Story Saver

Незважаючи на те, що в назві йдеться про сторіз, додаток Story Saver дозволяє завантажувати і прямі трансляції. Як тільки ви авторизуєтесь в програмі під своїм логіном і паролем, відкриється список всіх ваших підписників, і людей за якими ви стежите. Залишиться тільки вибрати людину, його трансляцію і натиснути "Зберегти".

Завантажувати чужі трансляції ви можете і без підписки. Програма підтримує опцію пошуку по нікнейму, а також швидкі репости без водяних знаків, і багато інших корисних для ведення Інстаграма функцій.

Easy Repost

Easy Repost - простий і швидкий завантажувач контенту з Інстаграм з можливістю зберігати прямі ефіри.
У програмі реалізована функція пошуку потрібного відео за тегами, геомітками, підписками. Крім того, відео ви можете швидко редагувати і репоснути на свою сторінку, не залишаючи додаток.

Запис екрану

У мобільних пристроях на базі iOS функція запису екрану - один зі стандартних інструментів. Користувачеві потрібно включити опцію, відкрити потрібну трансляцію, відтворити її до кінця і після припинення записування. Залишиться лише підрізати зайві моменти.

Це хороший спосіб, якщо потрібно терміново зберегти трансляцію, і немає часу качати програми.

Як завантажити прямий ефір з Інстаграм на Android

Власники смартфонів на базі Android для скачування прямих ефірів можуть скористатися внутрішнім функціями Instagram або одним з наступних програм.

AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder - один з кращих додатків для запису відео з екрану. Він не має обмежень за часом запису, не вимагає Root-прав, які не додає водяний знак і не показує настирливої реклами. Почати і зупинити запис можна одним дотиком.

Записувати відео можна в форматах FullHD і QHD. При необхідності ви можете поставити запис на паузу, а також скористатися однією з багатьох додаткових безкоштовних функцій, таких як запис з використанням мікрофона пристрою, указка торкань, таймер зворотного звіту, додавання власних картинок і тексту.

in Grabber

Додаток in Grabber розроблено спеціально для скачування загальнодоступного контенту з Інстаграма. З його допомогою ви можете зберігати фото, відео, Історії і прямі ефіри, знаходячи їх по імені користувача. Програма умовно безкоштовна, але в додатку є вбудовані покупки і реклама.

Lollipop Screen Recorder

Lollipop Screen Recorder - простий і зручний рекордер на Андроїд. Програма використовує спеціальний API, завдяки чому не вимагає Root-прав.

Записи зберігаються безпосередньо на SD-карту. Підтримується формат «картинка в картинці», запис аудіо-доріжки поверх файлу, відкладений старт, вибір дозволу і бітрейта.

Story Save

З додатком Story Save ви зможете зберігати будь-який свій контент і користувачів, на яких ви підписані, або знаходити їх по імені. Відео зберігається в якості HD з оригінальним дозволом.

Для того, щоб скористатися функціоналом Story Save, досить авторизуватися через додаток в свого облікового запису Інстаграм. Після скачування будь-якого файлу можна робити одним кліком - внизу кожного файлу ви побачите зелену кнопку завантаження.

XRecorder

Програма XRecorder дозволяє записувати якісні відео з екрану. Зробивши лише кілька кліків, ви зможете записати собі будь-яке відео, яке неможливо завантажити, в тому числі і прямі трансляції з Інстаграм.
Відео зберігається в форматі HD без водяного знака в галереї самого додатка і в файлах пристрою. Є запис таймер зворотного відліку, можливість легко призупинити і відновити запис.

Як завантажити прямий ефір Інстаграм на комп'ютер

Методи скачування live-трансляцій на ПК дещо відрізняються від того, що потрібно для мобільних пристроїв. В даному випадку, щоб завантажити чужу трансляцію або свою, буде потрібно установка браузерних розширень. Є і спеціальні програми на ПК, що дозволяють проводити запис картинки з екрану.

Downloader for Instagram

Розширення Downloader for Instagram встановило вже більше 900 тис. Користувачів браузера Google Chrome. Причина такої популярності криється в дуже простому управлінні і підтримці 10 мов.

Після встановлення розширення досить зайти на сайт Інстаграма і знайти сторінку з потрібним контентом. Розширення додасть під кожну публікацію кнопку Download, при кліці по якій почнеться автоматичне завантаження.

IG Stories for Instagram

Розширення для Chrome IG Stories - ще одна можливість зберегти прямий ефір в інстаграм після публікації. Доповнивши свій браузер даними розширенням, при перегляді будь-трансляції в верхньому лівому кутку ви будете бачити кнопку завантаження. Один клік по ній - і відео вже зберігається в файли вашого комп'ютера.

InstaSaver

Розширення InstaSaver призначене для використання в браузерах "Опера" і "Яндекс". Воно додає іконку для скачування файлу на абсолютно всі файли розміщені в профілях.

Download IG Video/Photo

Розширення Download IG Video / Photo розроблено для браузера Mozilla Firefox і дозволяє в один клік завантажувати будь-які файли з Інстаграму. Встановивши розширення з офіційного магазину, ви побачите його значок на панелі завдань. Перейшовши на файл з потрібною сторінкою і клікнувши по цьому значку, користувач буде перенаправлений на нову сторінку, де буде розміщено посилання для завантаження файлу.

Camtasia

Camtasia - це одна з найбільш зручних програм для роботи з прямими ефірами. Крім можливості запису, в ній є вбудований редактор, який дозволяє наблизити коментарі, показати роботу курсору, обрізати зайві шматки. Можна самостійно вибрати розширення відео, вказати гарячі клавіші для запуску і зупинки запису.

Софт безкоштовний. Все, що потрібно - відкрити потрібне відео на екрані ПК і почати запис. По завершенню ви зможете відредагувати ролик на свій розсуд.

4K Downloader

4K Downloader - безкоштовний завантажувач відео на ПК, якому довіряють мільйони користувачів. Встановивши програму на свій комп'ютер, ви зможете завантажувати будь-які відео, в тому числі і прямі ефіри з Інстаграма, вставивши тільки посилання на ролик.

У програмі є також розширені функції редагування, можливість накласти звукову доріжку або видалити її. Спеціально для користувачів Інстаграма розробники представили програму 4K Stogram, за допомогою якої можна завантажувати пости навіть в приватних акаунтах.

Як зберегти свій прямий ефір з Інстаграма

Зберегти свій прямий ефір можна навіть без установки додаткового софта. Дану опцію пропонує сам додаток Instagram відразу після того, як ви завершите пряму трансляцію. Стандартний спосіб завантажити трансляцію з Інстаграма:
- Проведіть live-трансляцію і натисніть "Завершити".
- Підтвердіть свій вибір.
- На новій сторінці з'явиться повідомлення про те, що прямий ефір завершений, а в правому верхньому кутку буде кнопка "Зберегти". Натисніть на неї і відеотрансляція буде збережена в галерею вашого пристрою.

Як зберегти чужий прямий ефір

У додатку Instagram немає вбудованої функції для завантаження чужих прямих трансляцій. Щоб записати чужий прямий ефір Інстаграм, потрібно скористатися однією з наведених у статті програм.
У разі, коли потрібно зберегти пряму трансляцію вже після її завершення, підійдуть всілякі програми, що дозволяють завантажувати контент з профілю в Інстаграм. Якщо ж потрібно записати відео при трансляції, підійдуть програми-рекордери, здатні записувати те, що відбувається на екрані.
Зверніть увагу, що перш ніж зберігати чужий прямий ефір, рекомендується запитати дозвіл у власника акаунта. Розробники Інстаграм неспроста не додав таку можливість, оскільки за їх твердженням це порушує авторські права користувачів.

Інші способи

Не завжди є можливість і бажання встановлювати сторонні програми. Якщо це саме ваш випадок, то для того, щоб зберегти чужий прямий ефір Інстаграм на телефон або ПК, можете скористатися одним з альтернативних варіантів.

SaveFrom

Сервіс savefrom.net дозволяє завантажувати будь-які відео з Інтернету. Потрібно лише вставити посилання на сторінку з відео і почати завантаження. При бажанні на сервісі можна також встановити розширення для скачування, що підтримує роботу з будь-яким браузером.

В завершення

Live-трансляція передбачає живе спілкування з підписниками. Саме завдяки цій можливості формат швидко набрав популярність. Безумовно, їх краще дивитися наживо, але якщо виникне необхідність зберегти ефір, тепер ви знаєте як це зробити. Особливої складності скачування ефіру не представляє, але краще заздалегідь підготуватися і підібрати найбільш підходящий для себе софт.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.