PRO SMM - МЕНЮ

Як створити сторінку в Фейсбуці з комп'ютера і телефону: інструкція

Фейсбук стає все більш популярною соціальною мережею. Саме час зареєструватися, створити сторінку в Фейсбуці та долучитися до спілкування.

Важливі моменти

Мати сторінку в Фейсбуці доводиться не тільки тим, хто просто хоче там спілкуватися, а й тим, хто завів бізнес-акаунт в Інстаграм. Їм потрібно зв'язати свою сторінку з Фейсбук, звідси і починається нескладний шлях реєстрації. Крім того, Фейсбук користуються підприємці і різні фахівці. Щоб приєднатися до цієї бізнес-спільноти, спілкуватися, шукати партнерів і клієнтів, а також просувати свій бізнес, необхідно мати акаунт в соцмережі.

Але варто пам'ятати і про те, що не всім видам бізнесу необхідно мати сторінки в соцмережах. Крім того, потрібно враховувати, в якій соцмережі краще просувати свій бізнес.

Перед реєстрацією - пара важливих нюансів:
- весь процес реєстрації повністю безкоштовний;
- на момент створення сторінки новому користувачеві повинно бути не менше 13 років;
- знадобиться особистий email або номер мобільного телефону;
- після створення сторінки потрібно буде оформити особистий профіль.

Як створити сторінку в Фейсбуці з комп'ютера

Для початку потрібно перейти на сторінку соцмережі. Можна написати в рядку адреси www.facebook.com або просто знайти соціальну мережу в будь-якому пошуковику, наприклад, за допомогою Google. Всіх, у кого немає акаунта в Фейсбуці, соцмережа відправляє на сторінку реєстрації. Щоб цей процес не займав багато часу, варто заздалегідь підготувати свій email або перевірити заряд на телефоні.

Головна сторінка виглядає так:

ПІБ, пошта або телефон

Краще писати реальні ім'я і прізвище - в окремих випадках Фейсбук може заморозити підозрілий акаунт. Щоб його розблокувати, доведеться сфотографувати паспорт, щоб підтвердити реальну особу власника. А якщо дані паспорта та ПІБ на сторінці будуть розходитися, то соцмережа може не повернути сторінку в активні.

Сама соцмережа наполегливо рекомендує реєструватися під реальними іменами, а не під вигаданими, мотивуючи це тим, що всім більше подобається спілкуватися з реальними людьми.

Вказувати доведеться електронну пошту або номер мобільного телефону. Вказуйте те, до чого є постійний доступ, щоб було легко відновити сторінку в разі, якщо забудете пароль.

Якщо вибрали електронну пошту, то вводити її доведеться двічі, щоб створити сторінку в Фейсбуці. Пошта повинна збігатися, інакше сторінка видасть повідомлення про помилку.

Якщо в планах реєструватися за номером мобільного телефону, то потрібно вказувати власний номер, до якого в даний момент є доступ. На нього прийде смс з кодом для підтвердження. Якщо цей код не ввести в потрібне поле, то реєстрація не пройде.

Пароль

Нижче - рядок «Новий пароль». Потрібно придумати досить складний пароль, який забезпечить необхідний рівень безпеки облікового запису. Якщо пароль буде занадто простим, то його буде легко зламати. Але і забувати його не варто, інакше кожен раз доведеться проходити через процедуру відновлення. Найкраще записати пароль або використовувати таке поєднання букв і цифр, яке точно не забудеться.

Яким може бути пароль:
- довгим - кількість символів має бути не менше 6, краще більше 10;
- комбінованим - можна поєднувати букви латинського алфавіту, деякі знаки пунктуації та цифри.

Деякі браузери пропонують свої паролі. Вони максимально безпечні і ніде не повторюються. Але запам'ятати такий майже неможливо, краще записати. Ще можна скористатися будь-яким розширенням для браузера, який буде зберігати всі паролі.

Дата народження і стать

Нижче потрібно вказати день свого народження. Це просто, але пам'ятайте, що якщо особі не виповнилося 13 років, то система не дасть створити сторінку в Фейсбуці.

Вибирати стать тепер цікавіше, ніж раніше. Якщо до цього можна було вибирати між чоловіком і жінкою, то тепер будь-який користувач може вибрати пункт «Інше», якщо не хоче розголошувати свою стать або не згоден з наявними варіантами.

Коли новий користувач натисне на «Реєстрацію», система відправить код підтвердження на вказану пошту або номер мобільного телефону. Потрібно просто ввести цей код в поле. Якщо він не приходить, перевірте інформацію - в зазначені дані могла закрастися помилка. У разі необхідності можна клікнути на «оновити контактні дані» і ввести пошту або телефон заново.

Зазвичай на доставку коду йде близько хвилини, але в деяких випадках процес очікування розтягується. Повторний лист часто вирішує проблему.

Лист прийшов тільки з другого разу і потрапив в папку «спам».
Коли код буде введений в спеціальне поле, кнопка «Продовжити» стане активною. Клікаємо на неї.

Отже, ми підтвердили обліковий запис, при кожному вході на сайт потрібно буде вводити саме цю пошту або телефон.

Готово, особиста сторінка створена і готова до використання. Тепер варто заповнити інформацію про людину і можна користуватися.

Як створити сторінку в Фейсбуці з телефону

Цей процес такий же простий, як і створення сторінки з комп'ютера. Щоб створити сторінку, можна завантажити додаток або відкрити сайт в мобільному браузері. У другому випадку процес створення сторінки нічим не відрізняється від створення з комп'ютера, тому ми розглянемо, як створити нову сторінку на Фейсбуці через офіційний додаток Фейсбуку.

Спочатку завантажуємо додаток в магазині Google Play, якщо у вас телефон на Андроїд, або в App Store, якщо телефон на iOS. У деяких моделей телефонів це додаток встановлено відразу з моменту першого завантаження пристрою.

Потім відкриваємо його і починаємо процес реєстрації. У першому ж вікні система запропонує зареєструвати нову сторінку в Фейсбуці.

Створення облікового запису займе всього кілька хвилин.

Якщо вказати дату народження, при якій користувачеві менш 13 років, то система не дозволить пройти далі, потрібно буде вказувати інший вік.

Додаток Фейсбуку збереже пароль з дозволу користувача, щоб кожного разу не запитувати його при вході. Потім просто приймаємо умови використання і угоду користувача. Готово. Особиста сторінка готова до використання.

Як створити сторінку в Фейсбуці без номера телефону

У Фейсбуці можна легко створити сторінку, не маючи при цьому вільного номера телефону. Досить ввести в момент реєстрації пошту замість телефону.

В іншому реєстрація проходить так само, як і в разі, якщо використовується мобільний - приходить код, його вводять в спеціальне поле і підтверджують реєстрацію. Сторінкою можна користуватися. Варто відразу додати фото профілю і вказати інформацію, щоб соцмережа не вважала за сторінку підозрілою. Чому її можуть заморозити - нижче.

Чому сторінку заблокували відразу після реєстрації

Ми розібралися, як створювати нову сторінку в Фейсбуці. Але іноді відбувається так, що нову, тільки створену сторінку соцмережа вже вважає підозрілою і блокує.

Здається, що це дивно, адже акаунт не встиг зробити нічого протизаконного. Насправді є кілька вагомих причин.

Чому можуть заморозити сторінку:

З одного IP зареєстрували кілька акаунтів. Якщо ви створюєте різні сторінки з одного комп'ютера, то навіть використання різних браузерів не завжди допомагає. Акаунт можуть заблокувати, адже комп'ютер один. Тому створювати родичу нову сторінку краще з його мобільного пристрою.

З нової сторінки почався спам.
Наприклад, якщо тільки що зареєструвався користувач почав багато писати людям, які не знаходяться в списку його друзів.

Спам в коментарях. Останній зареєстрований учасник багато коментує різні записи і вставляє в них посилання на сторонні ресурси.

Некоректна інформація в профілі. Якщо в якості особистої інформації вказані завідомо неправдиві дані, сторінка буде заморожена.

Постійна зміна даних. Якщо користувач змінює кілька разів стать в профілі, ім'я, вік або іншу інформацію, то система вирішить, що це бот або підозрілий чоловік. Адже дивно, коли людина не може визначитися, чоловік він, жінка або інша. Сумніви у віці теж підозрілі.

Скарги від інших користувачів. Так само, як в інших соцмережах і в багатоквартирних будинках, скарги від інших осіб тягнуть за собою санкції. В даному випадку акаунт можуть заблокувати без права на відновлення.

Пости, що порушують правила соцмережі. У Фейсбуку є правила, порушувати які не рекомендується. Інакше заблокують. Почитати їх можна в угодах, які система пропонує прийняти перед реєстрацією.
Найчастіше блокують сторінки саме з цих причин. Але навіть якщо сторінка була заморожена, у користувача є можливість оскаржити це рішення, написавши на підтримку. Потрібно буде надати свій номер телефону, а в деяких випадках - фото паспорта.

Проблеми з реєстрацією в Фейсбуці

При спробі створити нову сторінку іноді виникають проблеми. Розберемо основні.

Невідома мова

Якщо з якоїсь причини сторінка прогрузилась, а всі слова не знайомі, то внизу сторінки можна змінити мову сайту на зрозумілу - російська, англійська або іншу, якщо так буде зручніше. Якщо немає потрібної мови, то справа є знак «+», його можна натиснути, щоб вибрати іншу мову.

Пошта не збігається

При введенні електронної пошти вручну в обидва поля є ризик, що в одній з рядків користувач помилиться і внесе не ту букву, яку потрібно. Досить уважно перевірити, що введено в одному рядку і що - в іншому.

Пошту потрібно уважно перевіряти, навіть якщо рядки між собою збігаються, адже якщо вказати її неправильно, то лист з кодом для підтвердження не дійде до адресата.

Фейсбук не приймає телефон/пошту

Якщо при реєстрації Фейсбук відмовляється приймати мобільний телефон або електронну пошту, то швидше за все ці дані вже були використані раніше кимось іншим. Наприклад, на цей номер мобільного раніше вже реєстрували сторінку в Фейсбуці. А потім власник сім-карти перестав користуватися нею, і через час її продали новому власнику.

Вихід з цієї ситуації тільки один - використовувати іншу пошту або номер мобільного для реєстрації. Зареєструвати новий акаунт на раніше використані дані неможливо. Тільки якщо це ви раніше створювали акаунт з цими даними, то можна спробувати написати на підтримку і відновити старий акаунт.

Підводячи підсумки, можна сказати, що реєструватися в Фейсбуці нескладно. З цим завданням впорається будь-який користувач старше 13 років. Вище ми детально розібрали, як створити сторінку в Фейсбуці безкоштовно і чому могли заблокувати нову сторінку.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.