PRO SMM - МЕНЮ

Як отримати більше лайків в Інстаграм

Всі хочуть отримати більше лайків в Інстаграм. Адже це ж давно не просто знак уваги, а справжній показник популярності та успішності, який до того ж впливає і на ранжирування сторінки. І на щастя, способів зібрати більше лайків існує маса. Ось тільки не всі вони є легальними і однаково добре впливають на просування акаунта. Розповідаємо як отримати!

Чому всі хочуть багато лайків в Інстаграмі

Лайки в Instagram грають величезну роль в ранжуванні. Тут вже дуже давно працює алгоритмічна стрічка, яка намагається відібрати для користувачів цікавий і корисний контент. І звичайно, один з ключових параметрів, який враховує алгоритм при виборі кращих публікацій для показу - це лайки.

Іншими словами, якщо публікація зібрала багато лайків, алгоритм Інстаграма розцінює її як цікаву, потрібну користувачам. Якщо ж люди ніяк не реагують на публікацію, то алгоритм вирішує, що такий пост не дуже цікавий і показувати його великій кількості користувачів не варто.

"Хочу багато лайків!" - це зовсім не примха. Швидше за необхідність для ефективного і якісного просування. Адже чим більше лайків, тим більше охоплення у публікації, тим більше користувачів побачать ваші пости, дізнаються про вашу новинку, акції, послуги...

Чому не варто накручувати лайки

Але перш ніж ви почнете боротьбу за лайки, тверезо і неупереджено визначте для себе навіщо вам це потрібно - заради статистики або просування. Якщо другий варіант, будьте готові до того, що просто накрутка лайків не допоможе, і навіть навпаки зашкодить.

Так, накрутка - це швидкий і простий спосіб отримати бажані лайки. Але ось лише кілька причин, чому цього робити не варто:

Поява недовіри. Висока концентрація лайків без виправданих причин може викликати недовіру з боку користувачів. Кількість лайків має співвідноситися з якістю постів і залученістю. Крім того, перевірити на накрутку зараз простіше простого.

Блокування профілю. Накрутка може привести до того, що ваш профіль буде просто заблокований за порушення правил використання мережі або переведений в тіньовий бан через підозрілу активність.

Фейкові акаунти не приносять гроші. Підроблені акаунти не продають товари, які не надають послуги, і не розповідають про вас своїм знайомим.

Масова відписка. У Інстаграмі є ціла команда, яка займається виявленням фейковий акаунтів і їх видаленням. Тому, з часом кількість раніше накручених лайків або фоловерів буде все одно скорочуватися. Та й звичайні користувачі, помітивши в вашому профілі багато підозрілих сторінок будуть відписуватися.

Накрутка лайків в Інстаграм - ведмежа послуга. І замість того, щоб витрачати час на те, щоб здаватися краще в очах користувачів, краще подумати про те, як вибудувати з ними тривалі довірчі відносини і отримати багато лайків в Інстаграм заслужено.

Робіть якісний контент

У Instagram основний текст - красиві фото і відео. Ця соціальна мережа буквально просякнута красою і вишуканістю, і щоб не відставати від конкурентів і отримувати лайки, слід навчитися створювати якісний контент.

Кілька порад на рахунок контенту:

Розміщуйте тільки якісні фото та відео, яким ви б і самі поставили лайк.

Будьте різноманітними. Використовуйте різні формати і композиції, щоб не виглядати нудно.

Працюйте над текстом. Не можна заперечувати, що Інстаграм - це в першу чергу візуал, але це зовсім не означає, що можна забувати про текст. Обов'язково доповнюйте свої публікації якісної і цікавою інформацією.

Робіть контент корисним. Діліться з підписниками важливим і цікавим для них контентом. Таким, щоб вони хотіли подякувати вам Лайком.

Потрапляйте в рекомендації

Рекомендації (або Цікаве) - це розділ з публікаціями, які найбільше відповідають вашим інтересам. В цьому розділі показуються найбільш популярні пости, публікації, схожі на ті, з якими ви взаємодіяли раніше, записи акаунтів, з якими користувач часто взаємодіє.

Щоб потрапляти в рекомендації, слід:

Створювати якісний контент під свою цільову аудиторію.

Використовуватися в описі ключові слова.

Публікуйте більше відео і гіфок, адже з ним користувачі взаємодіють найактивніше.

Слідкуйте за трендами і створюйте вірусний контент.

Вибирайте правильний час для публікації, коли активність користувачів найвище.

Використовуйте хештеги

Хештег - найпростіший спосіб привернути трафік до публікації і відповідно збільшити кількість лайків.

Соціальні мережі вже давно виконують пошук не тільки по людях або словами, а й по хештегам. Крім того, в Інстаграм можна підписатися на хештеги, а 9 кращих публікацій по заданому тегу потрапляють в ТОП і відображаються в самому вверху сторінки.

Використовуйте хештеги по максимуму:
Інстаграм дозволяє додавати до 30 хештегів до кожної публікації, Рекомендується використовувати щонайменше 10 тегів.
Чергуйте високочастотні і низькочастотні теги.
Вибирайте хештеги релевантні до своєї публікації.
Придумайте свій брендовий хештег, який дозволив би користувачам швидко знаходити ваші публікації.

Вказуйте геолокацію

Відмітка геолокації - ще один спосіб показати свою публікацію більшій кількості користувачів. Тому обов'язково зазначайте на знімках місця, де була зроблена фотографія, а також місця, які часто відвідує ваша цільова аудиторія.

Не забувайте про текст

Ми вже говорили, що не дивлячись на те, що в Інстаграм, перш за все, цінується візуальний контент, забувати про текст також не варто. Барвисті картинки привертають увагу, але потім люди читають текст. І якщо він банальний і нудний, така публікація навряд чи отримає лайк. Крім того, в текст можна додати елементи гри, задати питання, спровокувати на коментар або лайк.

Щоб створити хороший текст, пам'ятайте:
- До посту в Інстаграмі можна додавати до 2200 символів, тому текст повинен бути лаконічним і ємним.
- Використовуйте абзаци і списки. Це допоможе структурувати текст і його читання.
- Пам'ятайте, що користувачі спочатку бачать три перші рядки, і на підставі їх приймають рішення продовжувати їм читання чи ні.
- Дайте корисність тексту. Зробіть так, щоб читачам було цікаво дочитати ваш текст до кінця, і після поставити лайк в знак подяки за виконану роботу і отримані корисні знання.
- Тексти можна і потрібно чергувати. Іноді це може бути корисний лонгрід, а іноді, наприклад, просто улюблена життєва мудрість. Лайки будуть і в разі, якщо пост несе корисність, і якщо читач просто згоден з вашими словами.

Діліться постами в Сторіс

Сторіс - найвідвідуваніший розділ, який ідеально підходить для того, щоб набрати багато лайків в Інстаграмі. Випустили новий пост - поділіться ним в своїх Історіях. Якщо користувач не побачить його в своїй стрічці, то принаймні точно помітить в Сторіс.

Це стосується не тільки нової інформації. Частина аудиторії може пропустити вашу публікацію в розділі новин, тому не зайвим буде поділитися нею ще раз, опублікувавши в Сторіс. Навіть сам Інстаграм натякає на корисність цієї дії, пропонуючи поділитися постами, які вийшли рівно рік або два назад. Але ніхто не зобов'язує вас ділитися виключно постами з круглою датою.

Діліться постами в Сторіс

Сторіс - найвідвідуваніший розділ, який ідеально підходить для того, щоб набрати багато лайків в Інстаграмі. Випустили новий пост - поділіться ним в своїх Історіях. Якщо користувач не побачить його в своїй стрічці, то принаймні точно помітить в Сторіс.

Це стосується не тільки нової інформації. Частина аудиторії може пропустити вашу публікацію в розділі новин, тому не зайвим буде поділитися нею ще раз, опублікувавши в Сторіс. Навіть сам Інстаграм натякає на корисність цієї дії, пропонуючи поділитися постами, які вийшли рівно рік або два назад. Але ніхто не зобов'язує вас ділитися виключно постами з круглою датою.

Додайте заклик до дії

Закликайте підписників лайкати ваші публікації. Це кращий спосіб домогтися дії від аудиторії. Так, це може здатися дещо дивним і нав'язливим, але заклики до дії дійсно працюють. І не просто так, їх можна зустріти під кожним другим постом в Інстаграм.

Вся справа в тому, що так користувачі відчувають, що їхня думка важлива, а їх лайк потрібен і щось вирішує.

Коментуйте пости великих блогерів

Щоб вас помітили, будьте активним учасником спільноти Інстаграм. Підпишіться на декількох великих блогерів, на яких підписана ваша цільова аудиторія, і час від часу робіть коменти до їх постів. Якщо ваш коментар викличе інтерес, користувачі будуть переходити на ваш профіль, щоб краще пізнати вас. Далі вже справа за якісним контентом.

Але звичайно, коментар повинен бути не однослівним, що не банальним "Вау!" або "Круто!". Він повинен викликати інтерес і змушувати користувачів погоджуватися з вами або вступати в обговорення.

Включіть таргетинг

У Інстаграмі дуже хороша таргетована реклама, яка дозволяє виконати гнучке налаштування аудиторії для показів і підтримує безліч форматів. Це швидкий спосіб заявити про себе і зібрати безліч лайків під постом.

Важливо розуміти, що успіх офіційної реклами багато в чому залежить від налаштування і вибору правильних цілей. Крім того, слід розуміти, що таргетинг доступний тільки бізнес-профілів.

Прорекламуйтесь у блогера

Аудиторія показів у блогера хоч і менш сегментована, ніж в разі, націлених, але як показує практика, працює не менше добре, а іноді навіть краще. Вся справа в нативній подачі.

Коли блогер не безпосередньо рекламує ваш профіль, в дружній формі ділиться з підписниками посиланням на нього, це сприймається як порада. Це не сприймається негативно, спонукає перейти в профіль і залишити лайк.

Беріть участь в лайк-таймах

Лайк-тайм - легкий спосіб зробити багато лайків в Інстаграм. Це щось на зразок невеликого інтерактиву, мета якого обмінятися лайками. Зазвичай лайктайми проводять блогери і їх умови такі:
- залишити лайк під певною кількістю публікацій;
- написати коментар;
- перейти на сторінку того, хто залишав коментар перед вами і повторити те ж саме.

Найкраще брати участь в лайк таймах, які проводяться зараз. Оптимально, якщо пост розміщений годину або два назад. В іншому випадку шанс отримати взаємні лайки значно менше.

Проявляйте активність в чатах активності

Щоб збільшити кількість лайків, користувачі вдаються до різних методів, і одним з таких є чати активності. Чати активності працюють на взаємній основі. Ви додаєте посилання на свою публікацію і просите залишити під нею лайки і коментарі, а натомість залишаєте лайки іншим користувачам. Інші учасники бесіди роблять те ж саме.

У деяких чатах активності VIP-доступ за певний внесок, інші - доступні на безкоштовній основі. Знайти чати активності можна як в самому Інстаграм, так і в інших соціальних мережах і месенджерах.

Робіть колаборації

У Інстаграмі можна побачити безліч прикладів колаборацій між популярними інфлюенсерами, блогерами та комерційними акаунтами. Популярність таких спілок забезпечена тим, що лояльність до популярної особистості при такій співпраці переноситися на бренд. Тут працює так званий механізм соціального доказу.

Колаборації можуть здійснювати по різному механізму. Наприклад, це може бути взаємний піар, спільна творчість, нативная реклама торгового бренду і багато іншого. Але в будь-якому з форматів це приносить нові охоплення і лайки.

Знайдіть найкращий час для постингу

Який би чудовий не був пост, він не збере багато лайків, якщо ви викладете його пізно вночі або в той час, коли вашої цільової аудиторії немає в мережі. Вивчіть активність своєї цільової аудиторії і на підставі цієї інформації виберіть найкращий час для постінгу.

Враховуйте той факт, що більша частина лайків і переглядів припадає на перші три години після публікації. Існує три основних інтервали, в які обов'язково слід публікувати:
- Вранці, коли ваша аудиторія збирається на роботу і гортає стрічку Інстаграма за чашкою ранкової кави.
- В обід, коли люди втомилися від роботи і бажають трохи відволіктися.
- Ввечері. Адже після трудового дня, люди часто сидять в Інтернеті.

І звичайно, завжди розміщуйте пости під час різних особливих подій і свят. Не забувайте вітати своїх підписників і ділитися з ними своїми святковими фото, адже люди із задоволенням лайкають їх.

Робіть пости регулярно

Один з головних запорук популярності в Інстаграм - регулярний постинг. Все буде марно, якщо постити ви будете час від часу, а не регулярно. Щоб не забувати про постингу, а також уникнути неякісних публікацій зліплених на швидку руку, рекомендуємо скласти контент-план.

Контент-план допоможе заздалегідь спланувати графік публікацій, опрацювати їх зміст і теми. Завдяки йому, ви не зіткнетеся з дефіцитом ідей за кілька годин перед необхідністю розмістити пост.

Поради і нюанси

Зробити багато лайків в Інстаграм без накрутки - це реально. Головне - створювати якісний контент і постійно залучати трафік собі на сторінку. Обов'язково поєднуйте між собою всі з перерахованих методів. А домогтися ще більшого успіху, допоможуть наступні поради:
- Фотографії з людьми в середньому збирають на 25% більше лайків.
- Публікуйте милі фото з домашніми улюбленцями. Ніхто не може залишити без лайка милого котика.
- За статистикою, знімки, де добре видно текстура предмета, популярніший в 5 разів.
- Не занадто покладайтеся на пости в вечір п'ятниці і суботи. Одна половина людей не побачить їх, оскільки буде зайнята більш важливими справами, інша - не залишить лайк, щоб не показувати, що у них немає справ, цікавіших, ніж сидіти в Інстаграм.
- Діліться посиланнями на свій профіль і публікації в ньому в інших соціальних мережах. Це допоможе привернути додаткову увагу.
-Відповідайте взаємністю на лайки інакше користувачі можуть швидко втратити інтерес до холодного і байдужого до них профілю.
- Розважайте своїх підписників, придумуйте для них ігри та інтерактиви, що вимагають від них активності.
- Поділіться особистим. Пам'ятайте, що Інстаграм - перш за все соціальна мережа, і безликі акаунти в ній не цікаві.
- Використовуйте червоний і помаранчевий. Ці кольори спонукають проявляти активність і діяти.
- Розігруйте призи за лайки. Ніхто не відмовиться за клік отримати нехай не великий, але все ж подарунок.

Поширені помилки

У гонитві за лайками, багато роблять помилки, які псують статистику акаунта і підривають довіру користувачів. Розглянемо найпоширеніші з них:
- Накрутка спамерських пошукових роботів. Алгоритми Інстаграм вміють відрізняти бота від реальної людини. І є безліч санкцій для накрутчиків, аж до видалення акаунтів.
- Масслайкінг, масслукінг і массфоловінг не по ЦА. Щоб ці інструменти просування були успішними, вкрай важливо вибирати правильну аудиторію для взаємодії. В іншому випадку це призведе тільки до витрати часу або навіть тіньовому бану.
- Не обманюйте свою аудиторію. "Лайк, якщо теж так любиш" - не треба цього. Робіть якісний контент і побачите природний відгук.
- Не зациклюйтеся тільки на лайках. Залученість, кількість підписок, коментарі, лояльність, впізнаваність, продажі- працюйте і над іншими показниками.
- Відсутність моніторингу. Тільки відстежуючи статистику свого облікового запису ви можете дізнатися, яка категорія контенту більш успішна, коли ваші читачі в онлайні, і що їм подобається.
- Секрет великї кількості лайків в Інстаграм простий - публікуйте контент високої якості. Такий, щоб люди самі захотіли залишити вам сердечко і повернутися знову. Однак, і без невеликих хитрощів в Інстаграм нікуди. Кількість користувачів в Інстаграм вже переступило мільярдне значення, і навіть з якісним контентом в такому потоці легко загубитися.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.