PRO SMM - МЕНЮ

Проблеми у Фейсбук.
Як написати в службу підтримки?

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то у вас точно виникли проблеми з Фейсбук. Підтримка у Фейсбук дуже сильно кульгає і з ними важкувато зв'язатися. Якщо англомовна підтримка ще якось працює, то з українською мовою у Фейсбук поки що великі проблеми.

У Фейсбук немає підтримки по телефону або електронній пошті, тому доводиться вирішувати проблеми або самостійно, а коли це не можливо - через відправку спеціальних форм. Після кількох днів роботи, нам вдалося зібрати разом всі посилання на форми зв'язку з Фейсбук. Це було зовсім не просто, але тепер у нас є список найнеобхіднішого.

Примітка: Фейсбук має звичку постійно щось міняти, тому з плином часу посилання на форми можуть зникати або змінюватися. У міру можливості, будемо намагатися оновлювати цей список.

Пам'ятайте, представники Фейсбук не відповідають в спільноті на Фейсбук, тому не чекайте офіційної відповіді там. Краще відразу заповніть форму, що відповідає вашій проблемі або помилку, і сподівайтеся на її швидкий розгляд.

Як повідомити про проблему на Фейсбук?

Почнемо з самого початку. У Фейсбук є ціла система сповіщень про виникаючі проблеми. Повідомити про проблему - легко. Як це зробити, ви можете побачити на фото нижче.
Як повідомити про проблему на Фейсбук
Як повідомити про проблему на Фейсбук

Фейсбук вам запропонує вибрати, яку дію ви хочете зробити:

- Залишити відгук про роботу тих чи інших функцій і розділів на Фейсбук;
- Повідомити про неполадку в одному з розділів (загальні форми з різних проблем);
- Поскаржитись на заборонені матеріали і порушення (виберіть потрібний вам розділ зі списку).

Використовуючи цю систему, ви можете повідомити Фейсбук про будь-які неполадки. Форми тут дуже загальні і Фейсбук часто довго їх розглядає. Рекомендуємо вам краще користуватися вузьконаправленими формами зв'язку, щоб домогтися більш швидких результатів.

Нижче ми постаралися згрупувати в більш-менш прийнятні групи посилання на форми зв'язку з Фейсбук.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм

Зникнення особистого профілю або публічної сторінки

Фейсбук дуже ретельно стежить за дотриманням своїх правил і політики. Часто трапляється, що користувач - через незнання або навмисно - порушує правила і Фейсбук блокує його профіль або сторінку. Це може статися навіть без попередження. Якщо так вийшло, що ваша сторінка або профіль зникли і ви впевнені, що не робили нічого протиправного, спробуйте зв'язатися з Фейсбук через ці форми:

- Зник особистий профіль

- Зникла публічна сторінка

Перевірте також розділ про заблокований акаунт в самому низу цієї статті. Там є посилання на додаткові форми зв'язку.

Проблеми з ідентифікацією особистого профілю

Проблема з входом в обліковий запис

Якщо у вас не виходить зайти в свій аккаунт, незважаючи на те, що ви впевнені, що ім'я та пароль ви вводите правильно, повідомте про це Фейсбук.

Інший користувач видає себе за вас

У цій ситуації заповніть цей запит. Не забудьте докласти скани вашого посвідчення особи та нотаріально завірену заяву. Ці документи необхідні, так як без них Фейсбук не розглядатиме заявку.

Заявити про підроблений акаунт - цією формою може скористатися тільки людина, яка не має профілю на Фейсбук, і яка хоче повідомити, що хтось видає себе за нього.

Проблеми з підтвердженням особистого облікового запису

Заповніть цю форму, якщо у вас виникли труднощі з підтвердженням свого облікового запису на Фейсбук ел. поштою. Якщо виникли проблеми при отриманні коду підтвердження через смс, то заповніть цю форму.

Ваша адреса ел. пошти вже використовується на іншому акаунті

Якщо на Фейсбук вже зареєстрований акаунт, пов'язаний з вашою електронною адресою, але він вам не належить, повідомте про це, використовуючи цю форму.

Фейсбук видає помилку «Сторінку не доступна»

Якщо Фейсбук видає вам помилку, що сторінка не доступна, то ви можете повідомити про це, використовуючи наступну форму. Як варіант, можна заповнити ось цю форму, але вже англійською.

Проблеми зі стрічкою новин

При загальних проблемах, пов'язаних зі стрічкою новин або головною сторінкою Фейсбук, звертайтеся за допомогою сюди.

Що стосується пропажі ваших власних публікації або публікацій друзів, напишіть про вашу проблему сюди. Увага, форма існує лише англійською! Якщо публікації пропадають не в особистому профілі, а на публічній сторінці, дивіться розділ нижче.

Якщо у вас не завантажуються старі публікації, то пишіть сюди. Зверніть увагу на те, що форма англійською.

У разі неправильного відображення рекламних оголошень в стрічці новин (реклама наїжджає на хроніку), повідомте сюди.

Проблеми з рекламою на Фейсбук

Рекламний відділ на Фейсбук - найактивніший. Тут вони відповідають на всі питання досить таки активно. Не раз звертались до них з різних питань і відповіді приходили менш, ніж через 24 години.

УВАГА! Заявки, що стосуються реклами, бажано викладати тільки англійською. Фейсбук поки не надає підтримку українською мовою.

Загальні питання по рекламі

Якщо у вас виникли якісь питання (не проблеми, а саме питання) щодо реклами на Фейсбук, то ви можете звернутися в службу підтримки через цю форму.

Різні проблеми з рекламним акаунтом (ел. поштою)

З приводу проблем з рекламними акаунтами, у Фейсбук є окрема система відправки заявок. Тут ви знайдете список форм з різних питань пов'язаних з рекламою, щодо створення рекламних оголошень, управління рекламою та рекламними кампаніями, статистикою і технічними проблемами.

Проблеми з рекламою на Фейсбук (форми)

У цьому розділі ви можете повідомити про різні проблеми, пов'язані з рекламою. Точно не знаємо, куди звертатися краще: в підтримку з розділу вище або заповнювати форми. Одне знаємо точно, Фейсбук з питань реклами відповідає оперативно. Не забувайте тільки робити заявки англійською, щоб отримати відповідь.

Інтегрування реклами

Вам сюди, якщо ви хочете отримати консультацію фахівця з реклами. Увага, тут розглядаються тільки великі рекламні бюджети. Ви повинні витрачати на рекламу - на постійній основі - мінімум 50 євро в день, щоб Фейсбук виділив вам свого фахівця. Якщо це ваш випадок і ви потребуєте допомоги, то вам сюди.

Питання з приводу оплати реклами на Фейсбук

У цьому розділі ви можете задати питання по оплаті реклами. Якщо з вас було знято більше грошей, ніж передбачалося або якщо з вас були зняті гроші за неактивну рекламу, то вам теж сюди.

Читайте уважно кожен пункт, так як задаючи додаткові питання, Фейсбук намагається звузити тематику заявки і направити питання потрібного фахівця.

Форма для проблем з оплатою

Проблеми з таргетингом публікацій

Якщо у вас виникли проблеми з таргетингом публікацій, то звертайтеся за допомогою сюди.

Проблеми з плануванням і доставкою реклами

У цьому розділі ви можете звернутися за допомогою з наступних питань:
- немає показів рекламного оголошення;
- мало показів або кліків на оголошення;
- не можете знайти рекламне оголошення;
- доставка та планування публікацій.

Взлом рекламного акаунта

Якщо ви не впізнаєте дії в своєму рекламному акаунті і вважаєте, що хтось заволодів їм, робить покупки і витрачає гроші, то заповніть ось цю форму.

Поскаржитись на рекламу

Якщо ви побачили рекламне оголошення, яке порушує правила Фейсбук і хочете поскаржитися, то повідомити про це ви можете за цим посиланням. Не забудьте зняти скріншот оголошення.

Відгуки про рекламну систему Фейсбук

Якщо ви хочете відправити свої побажання та пропозиції щодо поліпшення реклами на Фейсбук, то ви можете відправити заявку тут. На даний момент, ця форма повинна заповнюватися англійською.

Розповісти Фейсбук про свій рекламний успіх

Якщо ви гуру зі створення реклами на Фейсбук і змогли домогтися геніальних результатів, то ви можете поділитися з Фейсбук своєю історією успіху. Заповніть ось цю форму і, можливо, Фейсбук опублікує вашу історію у себе на сайті.

Проблеми з групами і заходами на Фейсбук

Не виходить додати нового учасника групи

Якщо вам не вдається додати нового учасника до групи, то скористаєтеся цією формою.

Неможливо видалити групу

Ви бажаєте видалити групу, але Фейсбук видає помилку. Заявіть про проблему тут.

Проблеми з відправкою повідомлень або доставкою запрошень

Якщо у вас не виходить відправити повідомлення на сторінці заходу або ви помітили, що відправлені вами запрошення не були доставлені, то пишіть сюди. Ця форма тільки місцями переведена на українську і то неправильно в деяких місцях. Думаємо, що заявку також краще відправляти англійською, щоб отримати якусь відповідь.

Примітка: якщо у вашій групі понад 250 членів, то ви втрачаєте можливість відправляти повідомлення.
Це робиться, в основному, щоб запобігти спробам спамити учасників, коли група стає популярною.

Група або захід не знайдено

Якщо Фейсбук видає помилку, що група або захід не існує, але ви впевнені, що це не так, то напишіть на підтримку, скориставшись цією формою. Знову таки форма англійською і доведеться писати на ньому, щоб бути впевненими, що Фейсбук прочитає і відповість.

Скарга на порушення ваших прав або спробу порушити ваші права

Якщо ви хочете повідомити про матеріали, які, на вашу думку, порушують ваші авторські права, то вивчіть ось цю форму. У цьому розділі ви зможете заявити про порушення пов'язані з авторськими правами і вашим товарним знаком.

Зверніть особливу увагу, що заяву про порушення авторських прав - це дуже серйозна заява! Не скаржтеся без дуже вагомого приводу, так як помилкова або нічим не підкріплена заява карається за законом.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм

Проблеми з фото і відео

Проблеми з фотографіями

Якщо у вас виникли проблеми із зображеннями (завантаження, перегляд, редагування або позначки на фото), то зверніться за допомогою за цим посиланням.

Не виходить вибрати фото для публікації

Заповніть форму - Вона підійде для будь-яких скарг, пов'язаних з публікацією фото або відео.

Неполадки з Flash Uploader

Flash Uploader - це програма, яку використовує Фейсбук для завантаження фотографій. Якщо у вас постійно спливає помилка, що вам потрібно встановити Adobe Flash, але ви знаєте, що у вас вже встановлена його остання версія, то направте повідомлення про помилку сюди.

Проблеми з відео

Це загальна форма з проблем з відео, тому при відсутності спеціальної форми, сміливо пишіть сюди.

Проблеми із завантаженням відео

Якщо у вас не виходить завантажити відео на Фейсбук, нехай це ваша хроніка, захід або група, то зверніться за допомогою сюди.

Пропадають відео

Якщо ви помітили, що завантажені вами відео пропадають, то повідомте про це Фейсбук через цю форму. Не забувайте вказувати якомога більше деталей про відео. Чим більше інформації ви дасте Фейсбук, тим більші будуть шанси, що Фейсбук зможе вирішити проблему.

Проблеми з відтворенням відео

Якщо відео у вашій стрічці новин не програються або виникають інші помилки і проблеми з їх відтворенням, то поскаржитися на неполадки можна тут. Не забувайте вказувати якомога більше інформації, щоб заявка була по максимуму повна.

Проблеми з відеокамерою

Якщо у вас виникають проблеми з відеодзвінками на Фейсбук, то повідомте про неполадки тут.

Проблеми з оплатою на Фейсбук

Зв'язатися з відділом по оплаті

1. У цьому розділі ви можете повідомити про проблеми з оплатою:
- реклами (окрема форма);
- ігор, покупок в стрічці новин, подарунків, благодійних внесків і т. д .;
- публікацій що просуваються.

2. Є ще одна форма зв'язку з центром оплати. Сюди можна звертатися якщо:
- ви не отримали те, за що заплатили;
- вам прислали не той продукт/сервіс, який ви замовили і оплатили;
- ви випадково зробили покупку;
- з вас зняли оплату кілька разів;
- з вас були зняті кошти, але ви нічого не купували;
- у вас виникли проблеми з оплатою при покупці.

Зв'язатися центром підтримки по кредитах

Якщо з вашого облікового запису незаконно було списано кошти, то повідомте про цю дію Фейсбук, використовуючи цю форму.

Покупки всередині додатків

Ви вважаєте, що ваш аккаунт був зламаний, так як з нього списуються гроші за покупку додатків, які ви не купували. В цьому випадку вам потрібно звернутися в службу підтримки по оплатах на Фейсбук.

Зв'язатися з відділом покупок

Це загальна форма зв'язку з відділом покупок. Тут ви можете повідомити про будь-які проблеми з оплатою, про помилки, технічні гілках.

Відключення вашого облікового запису для оплати

Якщо ви помітили, що ваш акаунт був відключений для оплати, хоча ви цього не робили, то вам потрібно звернутися за довідкою, заповнивши цю форму. Для забезпечення безпеки ваших особистих і фінансових даних, Фейсбук може тимчасово відключити оплати з вашого облікового запису, якщо він помітив дивні дії і припустив, що ваш обліковий запис міг бути зламаний.

Проблеми з оплатою з мобільних пристроїв

Якщо у вас виникли проблеми з оплатою з телефону або планшету, то вам сюди. У цьому розділі розглядаються всі скарги, пов'язані саме з оплатою з мобільних пристроїв: якщо з вас були зняті гроші, але ви нічого не купували; виникла помилка при оплаті з телефону або не виходить оплатити покупку з телефону т. д.

Проблеми з Фейсбук на мобільних пристроях

Якщо у вас виникли якісь проблеми з Фейсбук на мобільному пристрої, то повідомте про це тут. У цьому розділі приймаються скарги про перевірку аккаунта з мобільних пристроїв, про проблеми із завантаженням, неполадки з текстом і проблемами з інтернетом.

Внесення змін до особистого профілю

Ваш аккаунт заблокований

Аккаунт може бути заблокований з дуже багатьох причин. Фейсбук не любить масових дій, які він розцінює як несанкціоновану діяльність і спам. Ваш аккаунт може бути заблокований, якщо ви додаєте занадто багато друзів в короткий термін (більше 20 в день), відправляєте занадто багато запрошень і повідомлень, якщо ви занадто активно публікуєте на Фейсбук, ви вступили в понад 200 груп, у вас більше 5000 друзів і т. д.

Нижче ви знайдете кілька форм зв'язку з Фейсбук, в разі блокування облікового запису.

Ваш аккаунт заблокований
Ваш аккаунт заблокований через підозри, що вам менше 13 років
Ваш аккаунт заблокований за підозрою в створенні декількох акаунтів на Фейсбук
Ваш аккаунт заблокований з питань безпеки
Ваш аккаунт заблокований через використання не вашого реального імені
Ваш аккаунт був заблокований помилково
Запит про реактивацію аккаунта
Пропав контент після реактивації профілю
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.