PRO SMM - МЕНЮ

Як дивитися історії в Інстаграм анонімно
- 10 кращих способів

Згідно з офіційною статистикою щодня розділ Stories Інстаграм відвідують понад 500 млн. користувачів. Частково успіх Сторіс можна пов'язати з тим, що на відміну від звичайних публікацій, автор може побачити хто саме переглядав його історії. У той же час, іноді з'являтися в списку глядачів небажано. На такий випадок ми підготували добірку способів, що дозволяють дивитися історії в Інстаграм анонімно.

ТОП-10 способів подивитися Сторіс в Інстаграм анонімно

Існує маса сервісів і додатків, що дозволяють подивитися сторіс в інстаграм анонімно. Деякі з них вимагають установки або покупки, інші дозволяють переглядати сторіс навіть без реєстрації. Розглянемо найпопулярніші варіанти.

InstaStories

Тип: онлайн-сервіс.
Пристрої: Android, iOS, ПК.

InstaStories - популярний безкоштовний онлайн-сервіс, що забезпечує анонімний перегляд історій. За допомогою даного веб-ресурсу ви можете легко знайти потрібний профіль по його назві і переглядати історії, основні моменти, прямі трансляції, фото та інші публікації разом з лайками і коментарями користувачів.

Щоб користуватися сервісом, вам не потрібен особистий профіль в Інстаграм. Досить виконати наступні дії:
- Відкрийте офіційний сайт InstaStories.
- Введіть в пошуковий рядок сервісу назву Інста-профілю. Для користувача можна використовувати формати username, @username або посилання на профіль.
- Сервіс відобразить весь контент профілю. Ви зможете переглянути його або відразу зберегти його в галерею свого пристрою.
- Послуги веб-сервісу InstaStories повністю безкоштовні і доступні з будь-якого пристрою.

Сайт InstaStories

Story Saver for me

Тип: додаток.
Пристрої: iOS.

Story Saver for me - простий додаток на iPhone, за допомогою якого можна переглядати стрічку, історії і трансляції, а також зберігати будь-який контент в галерею свого пристрою.

Щоб подивитися історію в Інстаграм анонімно за допомогою Story Saver for me, слід:
- Встановити додаток з офіційного магазину App Store.
- Відкрити і авторизуватися в своєму інстаграм-акаунті через цю програму.
- Програма відразу ж відобразить список ваших підписок прямо як і в самому Інстаграм. Клацніть на потрібний вам акаунт, а потім виберіть вкладку "Історії".
- Відкрийте потрібну вам Історію для перегляду або завантаження та перегляду оффлайн.

Додаток доступний на безкоштовній основі, але не містить нав'язливої реклами або водяних знаків.

Скачати додаток Story Saver for me

Stories App for Instagram

Тип: розширення для Chrome.
Пристрої: ПК.

Розширення Stories App for Instagram для браузера Chrome стане відмінним доповненням для всіх, хто хоче розширити функціональність Instagram. Розширення дозволяє завантажувати контент з Інстаграм, записувати і завантажувати Live-відео, завантажувати фото і відео, і звичайно, переглядати Інста Сторіс анонімно.

Анонімний перегляд за допомогою даного розширення вимагає виконання наступних дій:
- Встановіть розширення Stories App for Instagram в свій браузер.
- Активуйте розширення, клікнувши на його іконку в верхній панелі браузера, і відкрийте сайт Інстаграма.
- Відкрийте розділ Історій і насолоджуйтеся анонімним переглядом.

Додатково на сторінці перегляду Історії буде доступна опція її скачування.

Встановити Stories App for Instagram

Dumpor

Тип: онлайн-сервіс.
Пристрої: Android, iOS, ПК.

Dumpor - один з найбільш функціональних онлайн-сервісів, що дозволяють анонімно переглядати профілі, історії, онлайн-трансляції і інший контент Інстаграм. За допомогою даного сервісу Ви можете завантажувати зображення або відео з Instagram, аналізувати статистику профілю, лайки і коментарі.
Пошук в Dumpor можливий за назвою профілю, розташування або хештегом. Щоб почати анонімний перегляд з Dumpor, потрібно тільки:
- Відкрити офіційний сайт сервісу.
- Вписати свій запит в потрібний пошуковий рядок.
- Сервіс відразу ж відобразить весь контент, відповідний запит. Залишається тільки клікнути на історію, щоб запустити перегляд.

З Dumpor ви також можете переглядати цілий профіль практично так, як це виглядає в Інстаграм.

Перейти на сайт Dumpor

StorySaver+

Тип: додаток.
Пристрої: Android.

Існує чимало програм для Android, що розширюють функціональність Інстаграм, і одним з найбільш популярних серед них можна назвати StorySaver +. Основна функція даного додаток - скачування різного контенту з Інстаграм, починаючи від історій і закінчуючи аватарками. Але крім цього підтримує додаток і анонімний перегляд.

Щоб почати анонімний перегляд історій через StorySaver +, потрібно виконати тільки кілька простих кроків:
- Встановіть додаток StorySaver + з офіційного магазину Google Play.
- Введіть в пошукову рядок додаток назву облікового запису, контент якого цікавить.
- Перейдіть у вкладку Story і клацніть на потрібну історію.

Всі перегляди через цю програму за замовчуванням анонімні. При необхідності додаток можна також використовувати для скачування Історій, і не тільки на свій пристрій.

Встановити StorySaver+

Insta-Stories

Тип: онлайн-сервіс.
Пристрої: Android, iOS, ПК.

Insta-Stories - це максимально простий у використанні лише однієї сторінки сервіс для анонімного перегляду Історій в Інстаграм. Сервіс не вимагає реєстрації або наявності профілю в соціальній мережі, проте з його допомогою переглядати можна тільки контент публічних профілів. Сервіс має дві мовні версії - російську і англійську.

Для перегляду Історії з допомогою сервісу зажадає виконати тільки три простих дії:
- Відкрийте офіційний сайт сервісу Insta-Stories.
- Введіть в пошуковий рядок ім'я профілю або вставте посилання на нього.
- Натисніть на потрібну історію.

Використання сервісу повністю безкоштовне.

Перейти на Insta-Stories

LOOK Insta Post Story Stalker

Тип: додаток.
Пристрої: iOS.

Додаток LOOK Insta Post Story Stalker призначений спеціально для того, щоб переглядати контент Інста-профілів анонімно і без входу в систему. Додаток також підтримує функцію пошуку користувача, дозволяє додавати їх в закладки для швидкого доступу.

Щоб переглядати історії за допомогою цього додатка, слід виконати наступні дії:
- Завантажити та встановити додаток.
- За допомогою пошукового рядка додатка знайти цікавий аккаунт.
- Клікнути на цікаву для історію, щоб почати перегляд.

Додаток доступний на безкоштовній основі iOS 13.00 і вище.

Скачати додаток LOOK Insta Post Story Stalker

Storiesdown

Тип: онлайн-сервіс.
Пристрої: Android, iOS, ПК.

Storiesdown - простий сервіс для скачування контенту і анонімного перегляду Інстаграм. Даний сервіс мало чим відрізняється від інших аналогічних веб-ресурсів за винятком того, що крім основних функцій тут можна знайти також безліч корисних порад щодо ведення та використання Інстаграму.

Робота з сервісом вимагає виконання всього декількох простих дій:
- Відкрийте веб-ресурс.
- Введіть в пошуковий рядок назву профілю.
- Сервіс відобразить всі нові публікації.

Головною особливістю, і в той же час недоліком сервісу, є те, що він показує тільки нові записи за останні 24 години.

Перейти на Storiesdown

Telegram

Тип: бот.
Пристрої: Android, iOS, ПК.

У телеграмі сьогодні функціонує безліч корисних ботів, частина з яких призначена і для того, щоб полегшити життя користувачам Інстаграму. Наприклад, бот @IGSpyBot допомагає користувачам завантажувати Історії або залишатися анонімними при їх перегляді.

Працювати з ботом максимально просто:
- Відкрийте месенджер Телеграм і введіть в пошук назву бота: @IGSpyBot.
- Клацніть по назві потрібного бота і натисніть кнопку "Старт" в його меню.
- Бот вишле вам коротке описання, як використовувати його, після чого ви можете відправити йому назву профілю, контент якого бажаєте переглянути. Назва повинна бути відправлено в форматі @username.
- Далі бот вишле меню, за допомогою якого користувач зможе вибрати, що саме він хоче подивитися. - Після здійснення вибору бот вишле контент, відповідний запит.
- Щоб вибрати інший тип контенту або інший рахунок, слід перейти до попереднього меню.

Фейковий акаунт

Один з найбільш очевидних, але в той же час проблематичних способів дивитися Інста Сторіс анонімно - створити фейковий акаунт і переглядати контент через нього. Цей варіант має очевидну перевагу - не потрібно встановлювати і використовувати сторонні сервіси та софт.

У той же час реєстрація іншого акаунта вимагає часу і порушує правила соціальної мережі. Крім того, буде потрібно постійно переходити з одного профілю на інший, а при великому бажанні ваш фейковий акаунт можуть ідентифікувати, наприклад, за номером телефону.

Потрібно розуміти і те, що якщо профіль виявиться для користувача підозрілим, він зможе заблокувати його. Тому, якщо ви вже і вирішили завести фейкову сторінку для переглядів, то постарайтеся зробити так, щоб вона виглядала максимально природно.

Поради і нюанси

Існує безліч програм і сервісів для анонімного перегляду сторіз Інстаграм. При цьому більшість з них багатофункціональні і дозволяють не тільки переглядати, але і завантажувати Історії, а іноді і дивитися статистику профілю. Але завжди слід пам'ятати, що робота таких інструментів не підтримується і не схвалюється командою Інстаграму, а використання чужого контенту без згадки авторства є порушенням авторського права.

Слід зазначити також, що додатків подібного типу для операційної системи iOS набагато менше, ніж для Android. Вся справа в тому, що App Store тісніше співпрацює з розробниками Instagram і більш активно блокує неугодні програми.

Крім того, потрібно розуміти, що більшість інструментів для анонімного перегляду безкоштовні, і на жаль, працюють не зовсім коректно. Іноді можуть виникати невідомі помилки, як при роботі з ботами, так і онлайн сервісами і додатків. Крім того, потрібно розуміти, що безкоштовні програми найчастіше використовують спосіб монетизації через рекламу. Іноді реклама не нав'язлива, а іноді дивитися її пропонують користувачеві мало не на кожному кроці.

Звернути увагу слід і на те, що більшість способів дозволяють анонімно переглядати тільки історії публічних профілів. Переглядати закритий акаунт анонімно практично неможливо. Крім того, Інстаграм дозволяє створювати списки "Близьких друзів" і перегляд контенту можна обмежувати тільки для цього конкретного списку користувачів. В такому випадку подивитися сторіз за допомогою різного роду анонімайзерів вийде.

Як бачите, для анонімного перегляду Історій в Інстаграм зовсім не обов'язково створювати фейковий акаунт і постійно переключаться з нього на основний. Є маса більш зручних способів для анонімного перегляду. Сподіваємося, що наші поради допомогли вам знайти найбільш зручний для себе варіант.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.