PRO SMM - МЕНЮ

Як додати Сторіс в Інстаграм

Статистика говорить сама за себе: на сьогоднішній день понад 500 мільйонів людей дивляться Сторіс в популярній соцмережі. Бренди теж вирішили не пасти задніх і почали використовувати Stories як інструмент для просування своїх цінностей і філософії, адже мілленіали охочіше довіряють яскравим 15-секундним роликам, ніж масштабним рекламним блокам на ТБ. Отже, ми підготували повне керівництво для тих, хто хоче дізнатися, як додати Сторіс в Інстаграм, і що саме потрібно постити для залучення уваги аудиторії.

Режими фото і відео в історіях Інстаграм

До сих пір думаєте, що Історії призначені тільки для фото і коротких відео? Як би не так! Тут ви можете ділитися своїми думками, проводити опитування, цікавитися думкою фоловерів і знімати відразу кілька роликів поспіль.

Камера Інстаграм має кілька режимів, і про особливості кожного з них ми розповімо детальніше.

Boomerang. Це короткі зациклені відео, складені з серії знімків. Кадри, зроблені один за одним, програються від початку до кінця і в зворотному порядку. Зараз популярність бумерангів поступово сходить нанівець, але деякі користувачі досі люблять вигадувати нові ідеї та створювати динамічні ролики за допомогою цієї функції.

Суперзум. Хочете відчути себе королевою драми або зіркою ТВ-шоу? Тоді затестіть цю круту опцію. За допомогою суперзумом можна створювати ефектні 3-секундні відео з використанням незвичайної анімації. Зараз в додатку доступно 10 режимів ( "Драма", "Вогонь", "Печаль", "ТВ-шоу", "Серця", "Біт", "Папарацці", "Сюрприз", "Ні", "Маятник").

Рівень. Нова функція, яка допомагає вибудувати ідеальний кадр. З'явилася в результаті останнього оновлення Інстаграм.

З декількох джерел. Можна зробити відразу кілька кадрів підряд.

Зворотня зйомка. Режим створений для тих, хто постійно прагне урізноманітнити контент. Використовуючи його, ви можете зняти відео в реверсі.

Вільні руки. Функція дозволяє знімати відео без затиснення кнопки. Тривалість ролика становить 15 секунд.

Текст. Дана опція дозволяє поділитися своїми думками в текстовому форматі. Зараз є кілька варіантів шрифтів: модерн, неон, друкарська машинка, жирний. Також можна поміняти колір фону, додати гіфки, стікери, форму для запитань і спеціальне вікно з декількома варіантами відповідей.

Прямий ефір. Дозволяє транслювати історії в режимі реального часу, спілкуватися з підписниками та отримувати миттєвий фідбек. Все фоловери, які в даний момент сидять онлайн, отримають повідомлення про початок трансляції. По завершенні ефіру відеороликом можна поділитися в Instagram.

Вимоги до формату фото і відео

Вимоги до формату фото:
- розмір зображення - 1080 х 1920 пікселів:
- ідеальне співвідношення сторін - 9:16;
- формат фото - JPG або PNG;
- максимальний розмір - 30 МБ;

Хвилинка корисної інформації: за даними Social Media Week, майже 70% користувачів дивляться історії без звуку. Ось чому так важливо генерувати інформативний контент. Навіть якщо ви постите відео, намагайтеся коротко резюмувати основну тему ролика, щоб аудиторія змогла вирішити для себе, чи варто додавати гучність.

Вимоги до формату відео:
- розмір відео - 1080 х 1920 пікселів;
- формат - MP4, MOV, GIF;
- максимальний розмір файлу - 4 ГБ;
- мінімальна ширина - 500 px;
- мінімальний дозвіл - 720р.

Ось ще кілька особливостей Інста-Сторіс:
- історія зникає через 24 години;
- найцікавіші Сторіс можна зберегти в вибірки (Highlights) назавжди;
- немає ніяких лімітів за кількістю історій в день;
- тривалість однієї Сторіс - 15 секунд.

Як додати історію в Інстаграм

Хочете поділитися з фоловерами новою історією? Ми розповімо, як зробити це швидко і зручно.

Через мобільний додаток

Зверху зліва в загальній стрічці підписок знаходиться ваша аватарка з плюсом - це і є Історії. В цей окремий розділ можна постити фото і відео довжиною в 15 секунд, створюючи їх прямо в додатку. Можна редагувати Сторіс, писати короткі тексти, додавати фільтри та гіфки, прикріплювати активні посилання і так далі.

Якщо ви хочете додати історію з телефону, зайдіть в додаток Інстаграм і свайпніть праву частину екрана.
Наступним кроком ви можете або зробити новий знімок, натиснувши на білий круг, або завантажити Сторіс в Інстаграм з власної медіатеки.

Також в історіях ви можете включити спалах, вибрати маску або налаштувати режим Селфі.

Додавання Сторіс з галереї

Ви можете додати будь-яку фото або відео зі своєї медіатеки. Для цього досить слідувати простій інструкції:
- відкрийте додаток Instagram і режим публікації Stories, зробивши свайп вправо (або натисніть на кнопку «+» в лівому верхньому кутку);
- далі зробіть свайп вгору, щоб відкрити галерею;
- виберіть фото або відео;
- щоб опублікувати запис, натисніть кнопку "Ваша історія".

І фото, і відео в Сторіс надають широкі можливості для оформлення. Свайпи вліво і вправо дозволяють підібрати найбільш підходящий фільтр, а іконки в правому верхньому куті дають можливість додати різні «фічі»: посилання, стікери, гіфки, текст і так далі.

Запис нової Сторіс

- зайдіть в свій профіль, натисніть на значок "+", який розташований у верхній частині екрану, і виберіть пункт "Історія" (або можете перейти в загальну стрічку і провести пальців зліва направо);
- щоб поміняти камеру на фронтальну, натисніть 2 рази на середину екрана;
- далі натисніть на круглу кнопку (в нижній частині екрана) і зробіть фото;
- щоб зняти відео, затисніть її і утримуйте 15 секунд;
- потім клацніть "Ваша історія", "Близькі друзі" або "Одержувачі";
- щоб видалити історію, клікніть на хрестик.

Як додати історію в Інстаграм з комп'ютера

Щоб скористатися повноцінною версією Instagram на комп'ютері, потрібно встановити емулятор BlueStacks. Це віртуальна машина з операційною системою Android:
- перейдіть на сайт bluestacks.com;
- клікніть "Завантажити" і запустіть завантажений файл;
- натисніть "Встановити зараз";
- дочекайтеся розпакування файлів і додайте пошту Google;
- клікніть "використовувати".

Після цього скачайте Інстаграм і введіть свої дані. Процес додавання Сторіс такий же, як і на телефоні.

Як додати кілька Сторіс поспіль

Якщо ви хочете додати кілька історій поспіль з галереї, то:
- клікніть на значок "+" і виберіть пункт "Історія";
- свайпніть вгору, щоб відкрити музичну;
- натисніть на спеціальний значок "вибрати кілька" і відзначте потрібні знімки (або відео);
- потім клацніть "Далі";
- в цьому вікні можете додати фільтри, гифки або текст на будь-який із зображень;
- знову натисніть "Далі" і виберіть пункт "Поділитися".

Додати нову Сторіс досить просто. Є два способи:
- натисніть на значок камери в правому верхньому куті екрану Інстаграм;
- клікніть на власну аватарку і утримуйте палець до появи напису "Доповнити свою історію".

Оформлення Сторіс

За три хвилини фоловерів спостерігає потік, що складається в середньому з 12-22 Сторіс. Назріває питання: як виділитися з натовпу і навчитися створювати дійсно цікавий контент?

Пам'ять людини можна порівняти з фільтром. Ми автоматично відсіюємо нудні і банальні фрагменти, але загострюємо увагу на те, що може вивести нас на емоцію. Саме з цієї причини ваші Сторіс повинні бути яскравими, інформативними і естетично привабливими. Що для цього потрібно? Трохи фантазії і можливості Інстаграм. Які?

Відео

Короткі відео - хороший інструмент, який допомагає підвищити лояльність аудиторії. Покажіть підписникам закулісся: бекстейдж зі зйомок, улюблені заклади, хобі, рутинні будні або уривки виступів. Станьте ближче до користувачів і вони обов'язково до вас потягнуться.

Намагайтеся дотримуватися єдиного стилю, використовуючи одні й ті ж фільтри. По-перше, це стильно, а по-друге, таким чином ви зможете виділитися на тлі інших.

Стікери та гіфки

Стікери та гіфки відмінно працюють як підказки або заклик до дії. Наприклад, ви можете попросити людей лайкнути пост, перейти за посиланням або свайпнути. Тільки не зловживайте "кричущими" символами, а то ризикуєте викликати у фоловерів хвилю роздратування. Велика кількість стікерів збиває з пантелику і відволікає від основної інформації, тому у всьому потрібно знати міру.

Виділитися можна за допомогою власних гіфок. Всі гіфки, які пропонує Інстаграм, належать сервісу Giphy. Туди можна завантажити свій набір стікерів, емоджі, леттерінгів. Круто, чи не так?

Маски

Маски - ідея, яку розробники Інстаграм запозичили у Snapchat. Правда, це не скасовує того факту, що маски органічно вписалися в концепцію соцмережі і викликали бурю захоплення у користувачів. За допомогою масок ви можете додати незвичайний фон або змінити обличчя до невпізнання.

Хештеги і гео

За хештегом користувачі можуть вийти на ваші Сторіс через пошук і в майбутньому навіть стати підписниками. Хештеги також впливають і на те, кому алгоритми соцмережі будуть рекомендувати ваші публікації.

Можете підключити креатив і придумати власний тег, який підписники писатимуть при згадці бренду.
А геотеги дуже корисні тим користувачам, чий бізнес закріплений за певною локацією. Це допоможе звузити цільову аудиторію і привести потенційних клієнтів. До слова, деякі заклади практикують дуже класну ідею - дають знижки всім, хто у них зачекінілся і виставив Сторіс з відміткою.

Опитування

Комунікація з аудиторією - вірний шлях до успіху. Хочете більше дізнатися про своїх підписників або поцікавитися їхньою думкою? Тоді періодично влаштовуйте невеликі опитування в Сторіс.

Питання

Це прекрасний шанс вивідати у підписників масу корисної інформації. Задайте питання про захоплення аудиторії, попросіть у користувачів поради або запропонуйте їм розібратися в певній темі. З фоловерів - ідеї, а з вас - експертна думка.

Посилання

Вставляти посилання в Сторіс можуть тільки верифіковані акаунти або користувачі, на чию сторінку підписано понад 10 000 користувачів. Це найзручніший спосіб перетворити фоловерів в потенційних покупців і суттєво збільшити конверсію.

У нижній частині історії з'являється пряме посилання на товар або магазин, а підписнику потрібно тільки "свайпнути", щоб приступити до оформлення замовлення. Все дуже просто!

Що публікувати в Історіях

Так, з оформленням розібралися. Залишилося відповісти на злощасне питання: що ж все-таки публікувати в Сторіс, щоб даремно не захаращувати інформаційний простір? Ми склали добірку класних і актуальних ідей, так що перестаньте ламати голову і починайте тестувати нові формати.

Бекстейдж. Людям подобається спостерігати що відбувається за лаштунками. Якщо в стрічку ви постите ідеальні зображення, то історії створені для live-контенту. Наприклад, ресторан радує свою аудиторію "апетитними" знімками, зробленими на професійну камеру. А ось в Сторіс СММ-щики викладають процес створення майбутніх шедеврів.

Відгуки клієнтів. Відгуки - класна можливість продемонструвати рівень довіри аудиторії. Якщо вам було надіслано повідомлення про те, що фоловер згадав вашу сторінку в Сторіс, не забудьте поділитися його контентом. До речі, можете створити окрему папку (Highlights) з відгуками підписників.

Поради, Лайфхаки, посилання. Залишайте посилання на вибірки, діліться з аудиторією Лайфхаками або постіть легкі рецепти. Сторіс - величезний майданчик для реалізації потенціалу. Так чому б не скористатися можливостями соціальної мережі?

Інструкції. Наочно продемонструйте фоловерам як можна використовувати ваш продукт. Пропишіть стандартні кроки, але подайте інформацію цікаво і доступно.

Ігри. Хочете розворушити аудиторію і змусити підписників надовго затриматися на ваших історіях? Влаштовуйте ігри, підкидає користувачам загадки на логіку, головоломки, квести і так далі. Одним словом, дайте волю фантазії. Наприклад, можете придумати сценарій і розташувати «кнопки» в будь-якому місці в правій частині екрана. Таким чином користувачі просто будуть перегортати історії, але у них буде створюватися відчуття гри.

Спогади. Якщо ваша фантазія зійшла нанівець, а гідного контенту найближчим часом не передбачається, діліться спогадами (так-так, 15-секунд ностальгії нікому не зашкодить). Для цього перейдіть в архів і скрольте вниз. Тут будуть висвітлюватися пости, які ви публікували в ту ж дату, що сьогодні.

Анонси та новини. День народження компанії, ексклюзивний захід, знижки, зміна адреси, обвал цін, запуск крутого курсу і так далі - приводи, якими необхідно поділитися в сторіс. Зараз далеко не всі моніторять стрічку, тому важливі події краще дублювати.

Як зробити закріплені Сторіс

Є кілька способів, як зробити закріплені історії.

Спочатку додайте Сторіс. Після публікації відкрийте її та натисніть іконку серця з написом "Виділити". Підтвердіть, що хочете додати історію в уже існуючу підбірку актуальних або створити новий Highlight.

Також, ви можете додати Сторіс з головної сторінки, натиснувши на великий плюс. Перед вами відкриється галерея раніше опублікованих історій. Виберіть ті, які хочете додати його до збірок, придумайте назву для Highlights і натисніть "Готово". Обкладинка альбому буде встановлена автоматично, але ви можете її змінити, вибравши пункт "Редагувати обкладинку".

Поради і нюанси

Кілька крутих Лайфхаків, які допоможуть вам поліпшити якість контенту:

Зніміть не через додаток. Вже давно відомо, що Інстаграм "з'їдає" якість, тому краще користуйтеся стандартною функцією фото та відеозапису у вашому телефоні. Ще один плюс Лайфхаку - широкий вибір інструментів для редагування.

Використовуйте вертикальну зйомку. Нікому не хочеться перевертати смартфон, щоб подивитися горизонтальну історію. Швидше за все, користувачі просто-напросто її перегорнути, тому не зловживайте цим форматом. Навчіться знімати вертикально і підлаштовувати контент під потреби і зручність аудиторії.

Динамічний візуал. Людина швидко втратить інтерес до одноманітного зображення, тому зробіть ставку на динаміку. Постійно експериментуйте з форматами, міняйте ракурси і методи зйомки.

Змістовний посил. Красива картинка - це, звичайно, добре, але не забувайте ділитися з підписниками своїми враженнями, думками і почуттями. Наприклад, розкажіть про те, як ви смачно поснідали в новому місці, або як сходили на крутий фільм.

Присутність автора. Вийдіть із зони комфорту і надайте телефону контент. Говоріть на камеру, показуйте особа і дозвольте підписниками дізнатися про вас трохи більше.

Продумайте сценарій. Уявіть, що Сторіс - це ваш міні-серіал з захоплюючим сюжетом, характерними персонажами і несподіваними поворотами. Банальними фотографіями без глибини і деталей вже нікого не здивуєш, а ось змістовними історіями з крутим посилом - цілком.

Не забувайте про текстовий супровод. Вище ми вже згадали про те, що близько 70% користувачів вважають за краще дивитися історії без звуку, тому радимо не нехтувати підписами до Сторіс.
Використовуйте короткі речення без "води", уникайте громіздких абзаців, заповнюйте порожні області і вибирайте зрозумілі шрифти.

Створіть неонові емодзі. Відкрийте режим «Текст» і виберіть неоновий шрифт, після цього вставте будь емодзі.

В завершення

Сторіс - величезний простір для реалізації креативних ідей. За 15 секунд ви можете прорекламувати новий товар, розповісти клієнтам про акцію, залучити нових фоловерів і поділитися кумедною історією. Експериментуйте, додавайте гіфки, користуйтеся фільтрами, придумуйте хештеги і не давайте підписникам занудьгувати!
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.