Варто використовувати різні підходи до розміщення хештегів. Класичним варіантом є підбір слів-міток вручну і їх розміщення через пробіл. Використовуються всі слова, які можуть прийти в голову, а також ті, які підходять за змістом викладеної фотографії. Трафік буде повільно рости, і такий підхід має якийсь ефект.
Більш ефективним варіантом є попередня заготовка тегів в кількості близько 10 штук. В кінці написаного тексту мітки розміщуються окремим блоком. Візуальне сприйняття тексту в цьому випадку поліпшується. Можна розкидати хештеги по самому тексту, використовувати потрібно всього кілька штук. Решта 10 тегів розподіляються в коментарі під фото. Таким чином, написаний текст виглядає красиво, а користувачі заходять в профіль почитати залишений коментар.
Найголовнішим завданням тегів є підвищення охоплення сторінки в інстаграм і допомогу публікаціям вийти в ТОП. Щоб досягти саме такого результату, після тексту слід залишити 30 хештегів, в коментарі аналогічну кількість. На самому початку це допоможе
отримати трохи більше лайків, ніж зазвичай. У цей момент непогано допомогти підкрутити ці лайки за допомогою популярних сервісів.
Важливим моментом є те, що через кілька днів слід обов'язково прибрати деякі з слів-міток, залишити потрібно тільки низькочастотні. В іншому випадку сторінка буде розпізнано як спам і цілком можливо, що акаунт просто видалять. Також не варто часто повторювати таку схему, покарання може бути все тим же.
Тільки якісно подана інформація і цікаві фотографії дозволять підписникам ставити більше лайків,
підвищуючи охоплення профілю.