PRO SMM - МЕНЮ

Ліміти Інстаграм: відписки, кампанії,
повідомлення, лайки, коментарі

Хоча точні схеми роботи алгоритмів Інстаграм приховані в темряві, всі ми знаємо, що для успішного просування акаунту потрібні лайки і коментарі. А ще потрібно розсилати повідомлення в Дірект, підписуватися на інших користувачів, розміщувати Історії і пости в стрічці, щоб підвищувати охоплення і активність, вибудовувати комунікацію з аудиторією і стимулювати продажі.

Нюанс в тому, що кількість таких активностей, які можна здійснювати щодня без шкоди для акаунта, обмежена. Давайте розбиратися, які обмеження існують в Інстаграм і чому так важливо їх дотримуватися.

Чому важливо не порушувати ліміти в Інстаграм

Ліміти в Інстаграм - це обмеження на кількість лайків, коментарів, підписок і інших дій, яке використовують алгоритми і адміністрація соцмережі для виявлення підозрілої активності і акаунтів, які застосовують «сірі» методи просування.

Інстаграм вкрай негативно ставиться до:
- накруток і іншим «сірим» методам просування;
- спробам маніпулювати і обманювати алгоритми;
- нав'язливої реклами в особистих повідомленнях і коментарях, яка дратує користувачів.

Ліміти на дії допомагають виявити користувачів, блогерів і бренди, які зловживають такою поведінкою, щоб боротися з ними.

Ризики вийти за обмеження за кількістю лайків, коментарів, підписок/відписок, згадок і повідомлень в Дірект частіше виникають при використанні сервісів накрутки.

Наслідки порушення лімітів можуть бути такими:
- Тіньовий бан. Інстаграм обмежує покази постів, вони не потрапляють в топ і рекомендації, не знаходяться за хештегом. Часта ознака тіньового бана - падіння охоплення.

- Тимчасове блокування. Соцмережа накладає обмеження на окремі дії - лайки, підписки, коментарі. Таке блокування може тривати до трьох днів.

Тимчасове вилучення користувача. В цьому випадку доступ до акаунту пропадає зовсім, а при спробі увійти ви побачите повідомлення, що акаунт був заблокований за порушення правил. Доступ можна спробувати відновити, але не факт, що вийде.

- Вічний бан. Інстаграм видалить сторінку зовсім і назавжди, без можливості відновити.

Як бачите, приємного мало. Як мінімум ваші пости втратять в охопленні, які потім доведеться відновлювати, як максимум - акаунт забанять назавжди. Але ж ви напевно вклали в його розвиток чимало часу, сил і засобів. Тому давайте пройдемося по конкретним обмеженням і наведемо приблизні цифри, яких варто дотримуватися, щоб убезпечити себе.

Справедливості заради, в Інстаграм існують ліміти, порушення яких не призводить до блокування, але там теж є свої нюанси. Про них ми теж поговоримо.

Ліміти і обмеження, порушення яких може привести до блокування

Інстаграм може заблокувати і накласти інші санкції на обліковий запис за те, що:
- ваші пости отримують підозріло багато лайків;
- під постами з'являється занадто багато коментарів;
- ви розсилаєте занадто багато особистих повідомлень, особливо - користувачам, які на вас не підписані;
- ви занадто багато підписуєтеся на інші акаунти і відписуєтесь від них;
- ви занадто часто згадуєте інших користувачів в постах і коментарях;
- ви вкладаєте занадто багато постів в стрічку;
- ви блокуєте занадто багато акаунтів.

Це «занадто багато» буде різним для тільки створених акаунтів віком до 3 місяців, молодих сторінок, які існують від 3 до 6 місяців, і старих профілів віком більше півроку.

Якщо з обмеженнями на роботу з рекламними кампаніями все зрозуміло - конкретні цифри можна подивитися в довідці Фейсбуку, то по лайкам, коментарям, повідомленням в Дірект і іншим масовим діям точної інформації вам ніхто не дасть. Якщо ви все ж зважилися скористатися спеціальним сервісом (або намагаєтеся вручну сильно підвищити активність), подивіться, на які обмеження рекомендують орієнтуватися подібні інструменти.

Справа в тому, що вимоги і обмеження по збору даних і роботі з API в Інстаграм постійно змінюються. Сервіси, які працюють з Інстаграмом по API, повинні стежити за цими змінами, щоб не допускати блокування акаунтів своїх користувачів. Тому в їх налаштування та інструкціях цифри найчастіше актуальні.

Ліміти на лайки в Інстаграм

Щоб підвищити охоплення і показувати контент якомога більшій кількості користувачів, власники акаунтів прагнуть підвищити кількість лайків - як за допомогою роботи з контентом, так і прямими закликами ставити лайки і навіть сервісами масслайкінгу.

Незалежно від того, через що кількість лайків зашкалює, Інстаграм може запідозрити накрутки.

Ліміти на повідомлення в Інстаграм

Інстаграм вкрай ревно ставиться до особистого простору користувачів. Тому з масовими розсилками в Дірект варто бути особливо акуратним, особливо - на адресу людей, які на вас не підписані. До того ж, роздратовані користувачі можуть самі поскаржитися на вас, підвищивши ризик негативних наслідків.

Старайтесь не перевищувати 25 повідомлень на день для тих користувачів, на яких ви не підписані, і 35 повідомлень на підписаних користувачів.

Ліміти на підписки і відписки в Інстаграм

Массфоловінг - один з неприйнятних для Інстаграм способів розкручування акаунта. І не важливо, як ви це робите - ручками або через спеціальний сервіс.

Також варто пам'ятати, що підписки і відписки підсумовуються. Тому, якщо ви вже підписалися на купу нових акаунтів, відписуватися від непотрібних або нецікавих краще в наступну годину або на наступний день.

Інстаграм ввів нові ліміти на підписки, тому ми рекомендуємо задавати не більш 300 підписок на добу і 6000 підписок на місяць (сума підписок за останні 30 днів).

Ліміти на коментарі в Інстаграм

Занадто велика кількість коментарів під постами - теж сигнал про те, що користувач веде нечесну гру. Наприклад, використовує чати активності, щоб імітувати життя на своїй сторінці.

Ліміти на згадування в Інстаграм

Згадки, нехай і не так безцеремонні, як повідомлення в Дірект, але все ж таки втручаються в особистий простір користувачів. Тому за такою активністю Інстаграм теж стежить, припиняючи зловживання.

Не перевищуйте 30 згадок на день.

Ліміти на пости в Інстаграм

На відміну від всіх попередніх активностей, публікація постів у стрічці здається цілком нешкідливою. Однак акаунти, які викладають по 50 фотографій і відео в день, забивають стрічку користувачів, не даючи побачити інший контент. Простіше кажучи, виходить спам.

Не викладайте більше 15 постів на день.

Ліміти на блокування акаунтів в Інстаграм

Навіть блогерам і брендам, які зацікавлені в зростанні кількості підписників, часто доводиться блокувати окремі акаунти - фейків, ботів, тролів, конкурентів і просто неадекватних. Масове блокування теж виглядає як аномалія.

Не блокуйте більше 50 людей на день.

Інші ліміти в Інстаграм

Не всі порушення лімітів в Інстаграм ведуть до бану. Про деякі потрібно просто знати, щоб вони не стали сюрпризом і не завадили просуванню. До таких відносяться ліміти на кількість компаній в бізнес-менеджері і Історій, які можуть одночасно зберігатися протягом 24 годин.

Кількість рекламних акаунтів і компаній в бізнес-менеджері

Це обмеження стосується тільки бізнес-акаунтів в Інстаграм. Коли ви переводите свою сторінку в статус бізнес-акаунта, одночасно ви прив'язуєте її до бізнес-сторінки в Фейсбуці, також створюється рекламний акаунт і кампанія в бізнес-менеджері. Для двох останніх в Інстаграм існують обмеження:
- Кількість доступних рекламних акаунтів залежить від того, чи ведете ви на них рекламу. Якщо у вас вже є три таких акаунта і вони простоюють, створити четвертий не дадуть.
- З кампаніями в бізнес-менеджері все простіше - встановлено обмеження в 20 штук. Якщо вам потрібно додати нову, а одна або кілька раніше доданих більше не потрібні, можна просто їх видалити.

Кількість сторіс на добу – Ліміти Інстаграм

З Історіями немає таких лімітів, як з постами в стрічці. Теоретично їх можна викладати в необмеженій кількості. Однак протягом 24 годин будуть зберігатися максимум 100 Історій.

Це означає, що як тільки ви опублікуєте 101-ю, перша видалиться автоматично. Якщо ви продовжите публікувати нові Історії, ранні будуть зникати в хронологічному порядку.

От і все. Насправді, публікація навіть сотні Історій на добу навряд чи необхідна і великим і активним акаунтам. Але якщо раптом у вас виникне така необхідність, просто пам'ятайте про цю особливість.

Що робити, якщо акаунт в Інстаграм все-таки заблокували

Тут все залежить від того, які саме санкції наклав Інстаграм. Згадаймо можливі наслідки порушення лімітів, про які говорили на початку статті, і розберемося, що робити.

Тіньовий бан. Накладається автоматичним алгоритмом і тимчасово. Пости рано чи пізно повернуться в видачу за хештегом, навіть якщо ви не будете робити нічого. Прискорити процес можна, написавши в техпідтримку.

Тимчасове блокування окремих дій. Зазвичай достатньо почекати до 3 днів, щоб таке блокування зняли. Про всяк випадок краще зменшити свою активність по іншим, що не заблокованим діям, і бути акуратніше надалі.

Тимчасове вилучення користувача. Таке блокування навряд чи зніметься сама по собі без вашої участі. Тому, якщо акаунт раптом заблокували так, що ви не можете в нього навіть увійти, а перейшовши за посиланням на сторінку бачите помилку, варто звертатися в техпідтримку - так є хоча б якийсь шанс повернути акаунт.

Вічний бан. В цьому випадку можливості повернути старий акаунт немає. Залишається тільки починати все з нуля і надалі бути акуратніше з активністю.

Щоб звернутися в техпідтримку, авторизуйтесь в акаунті зі смартфона. Замість стандартного інтерфейсу Інстаграма з'явиться повідомлення про блокування з кнопкою «Оскаржити». Клікаємо на неї і слідуємо інструкції.

Після відправки форми на пошту, на яку зареєстрований акаунт, прийде лист з подальшими інструкціями. Наприклад, може знадобитися фотографія власника акаунта з листом, на якому написані ім'я та прізвище, ім'я облікового запису та код з листа. Виконавши всі рекомендації, залишається тільки чекати і вірити, що акаунт розблокують.

Ми написати окрему статтю з інструкціями Що робити, коли заблокували акаунт Інстаграм
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.