За минулий рік більше 35% відсотків українців здійснювали покупки в онлайні, і ці цифри тільки ростуть. Відкрийте інтернет-магазин і продавайте ті товари, в яких добре розбираєтеся. Можна зайнятися цим на своєму сайті, продавати через лендінг, навіть просто через соцмережі. Або використовувати сторонні сервіси - «Авіто», Ebay, Amazon і інші.
1. Електроніка б'є всі рекорди з продажу в інтернеті. Якщо знайдете спосіб конкурувати з великими мережами і мінімізувати ризик пошкодження гаджетів при доставці, це хороший варіант.
2. Одяг. Багато речей можна підібрати без примірки, і їх люди активно купують в інтернеті - можна мінімізувати витрати, продаючи через соцмережі, і пропонувати вигідні ціни.
3. Книги. Так-так, паперові. Звучить старомодно, але саме на сайтах їх зараз вважають за краще замовляти, тому що ціни в офлайн-магазинах злетіли до небес.
4. Товари з Китаю. Абсолютно будь-які: замовляйте одяг, аксесуари і гаджети в китайських магазинах і перепродавайте через інтернет у своєму регіоні - у вас буде перевага перед AliExpress за рахунок швидшої доставки. Важливо тільки знайти надійного постачальника, щоб низька якість товару не привела вас до збитків.
5. Розкручені спільноти і акаунти. Спочатку їх, звичайно, доведеться розкручувати. Купувати ботів і продавати дешево або
чесно набирати живих людей і продавати дорого - вирішувати вам.
6. Органічна їжа. Можна домовитися з місцевими фермерами і грибниками, знаходити покупців в мережі і організувати доставку.
7. Антикваріат. Підійде, тільки якщо ви в ньому розбираєтеся або хочете розібратися. Серед населення завжди знайдеться прошарок поціновувачів старовини - головне, вийти на них і запропонувати релевантний товар.
8. Товари для тварин. Як не дивно, люди можуть заощаджувати на собі, але не на своїх котиках і собачках.
9. Товари для дітей. Ще одна ніша з високою маржинальністю.
10. Товари для повсякденних потреб. Якщо ви зможете раз на місяць з доставкою затарювати людей миючими засобами, бритвами, серветками і шампунями, ви знайдете вдячних клієнтів.
11. Афілійований маркетинг. Продавайте будь-які продукти інших компаній за комісійну винагороду. Такий бізнес на партнерських умовах потребує мінімум вкладень.
12. Кіберсквотерство. Реєструйте і перепродувати домени.
13. Товари для хоббі. Люди, які захоплюються скрапбукінгом, вишиванням, різьбленням по дереву, риболовлею або полюванням точно знають, що їм потрібно - тому легко і швидко готові зробити онлайн-покупки.
14. Косметика. Її легко продавати з невеликими вкладеннями, легко і недорого доставляти, вона довго зберігається - зручний продукт для інтернет-торгівлі. Можна відкрити
інтернет-магазин в Instagram.
15. Б/в товари. Скуповуйте і продавайте використану техніку, одяг і предмети побуту в хорошому стані.
Читайте також:
Як вибрати і розвивати бізнес в інстаграм