PRO SMM - МЕНЮ

99 ідей інтернет-бізнесу у 2021: від продажу китайфонів до організації розставань

Ідеї набагато складніше реалізовувати, ніж генерувати. Замість того, щоб роками роздумувати, яким бізнесом зайнятися, краще витратити час на бізнес-план і вибудовування робочого процесу. А зрозуміти, за яке діло взятися, вам допоможе ця стаття. Вибирайте рубрику під свої інтереси і компетенції, знаходите ідеї і втілюйте в життя!

Тільки майте на увазі: навіть найкращий продукт сам собе не просуне. Щоб отримати максимальний результат по трафіку на сайт, конверсії, лідам і продажу, потрібно комплексне просування бізнесу.

Продажі

За минулий рік більше 35% відсотків українців здійснювали покупки в онлайні, і ці цифри тільки ростуть. Відкрийте інтернет-магазин і продавайте ті товари, в яких добре розбираєтеся. Можна зайнятися цим на своєму сайті, продавати через лендінг, навіть просто через соцмережі. Або використовувати сторонні сервіси - «Авіто», Ebay, Amazon і інші.

1. Електроніка б'є всі рекорди з продажу в інтернеті. Якщо знайдете спосіб конкурувати з великими мережами і мінімізувати ризик пошкодження гаджетів при доставці, це хороший варіант.

2. Одяг. Багато речей можна підібрати без примірки, і їх люди активно купують в інтернеті - можна мінімізувати витрати, продаючи через соцмережі, і пропонувати вигідні ціни.

3. Книги. Так-так, паперові. Звучить старомодно, але саме на сайтах їх зараз вважають за краще замовляти, тому що ціни в офлайн-магазинах злетіли до небес.

4. Товари з Китаю. Абсолютно будь-які: замовляйте одяг, аксесуари і гаджети в китайських магазинах і перепродавайте через інтернет у своєму регіоні - у вас буде перевага перед AliExpress за рахунок швидшої доставки. Важливо тільки знайти надійного постачальника, щоб низька якість товару не привела вас до збитків.

5. Розкручені спільноти і акаунти. Спочатку їх, звичайно, доведеться розкручувати. Купувати ботів і продавати дешево або чесно набирати живих людей і продавати дорого - вирішувати вам.

6. Органічна їжа. Можна домовитися з місцевими фермерами і грибниками, знаходити покупців в мережі і організувати доставку.

7. Антикваріат. Підійде, тільки якщо ви в ньому розбираєтеся або хочете розібратися. Серед населення завжди знайдеться прошарок поціновувачів старовини - головне, вийти на них і запропонувати релевантний товар.

8. Товари для тварин. Як не дивно, люди можуть заощаджувати на собі, але не на своїх котиках і собачках.

9. Товари для дітей. Ще одна ніша з високою маржинальністю.

10. Товари для повсякденних потреб. Якщо ви зможете раз на місяць з доставкою затарювати людей миючими засобами, бритвами, серветками і шампунями, ви знайдете вдячних клієнтів.

11. Афілійований маркетинг. Продавайте будь-які продукти інших компаній за комісійну винагороду. Такий бізнес на партнерських умовах потребує мінімум вкладень.

12. Кіберсквотерство. Реєструйте і перепродувати домени.

13. Товари для хоббі. Люди, які захоплюються скрапбукінгом, вишиванням, різьбленням по дереву, риболовлею або полюванням точно знають, що їм потрібно - тому легко і швидко готові зробити онлайн-покупки.

14. Косметика. Її легко продавати з невеликими вкладеннями, легко і недорого доставляти, вона довго зберігається - зручний продукт для інтернет-торгівлі. Можна відкрити інтернет-магазин в Instagram.

15. Б/в товари. Скуповуйте і продавайте використану техніку, одяг і предмети побуту в хорошому стані.

Читайте також: Як вибрати і розвивати бізнес в інстаграм
бізнес в інстаграм

Хендмейд

Якщо ви можете не тільки продавати чужі продукти, а й виробляти свої, у вас є конкурентна перевага. Продавати можна на своїх ресурсах і на сторонніх сайтах, на яких свій хендмейд можна продавати по всьому світу.

16. Індивідуальний пошив одягу. Зі зниженням якості в мас-маркеті зростає попит на одяг з якісних тканин, зшитий за індивідуальними мірками. Потрібна тільки швейна машина і вміння нею користуватися, а всі мірки покупці можуть зняти самі і відправити вам на сайті.

17. Аксесуари та біжутерія. З полімерної глини, дерева, металу або тканини - можливо, ви вмієте робити прикраси, але просто про це не знаєте.

18. Товари для дому. Це може бути текстиль, рамки, підставки, свічники або посуд. Але виготовляти якісні речі - це не гарантія успіху, адже дуже важливо знайти свого покупця.

19. Інтер'єрні картини. Зазвичай вони великі і абстрактні, можна робити на замовлення під запити конкретного покупця. Головне - знайти цього покупця.

20. Меблі. Для зручності доставки краще малогабаритні або ті, які розбираються на частини - як в IKEA. Можна спробувати домовитися про співпрацю зі студіями дизайну інтер'єру.

21. Персоналізація звичайних предметів. Можна робити гравіювання на замовлення або давати друге життя старим речам замовників.

22. Кондитерські вироби. Торти і тістечка можна робити на замовлення і відправляти по своєму регіону, пряники і цукерки можуть жити довго і доставлятися по всій країні. Підбирайте правильний контент для інтернет-магазину - тоді користувачам буде зручно і цікаво працювати з вашим сайтом, і ви зможете підвищити продажі.
ідеї бізнесу хендмейд

Онлайн освіта і інфопродукти

Сучасна людина вчиться все життя. І все частіше вибирає освіту в онлайні, щоб не витрачати час на дорогу, не підлаштовувати свій графік під курси і мати можливість вчитися у професіоналів з будь-якої точки світу.

23. Навчання мовам. Можна створити онлайн-школу зі своїми фішками. В осягненні іноземних мов люди прискіпливі, ліниві і постійно шукають нові методики - тому цілком можна знайти способи конкурувати з гігантами.

24. Навчання практичним навичкам. Підійде будь-яка ваша професійна діяльність, в якій ви добре розбираєтеся: можна вчити людей таргетингу, дизайну, фотографії, програмування, SEO-просуванню, менеджменту. Якщо поки не вмієте, нічого страшного - приходьте на курси по просуванню інстаграм та фейсбук.

25. Навчання для саморозвитку. Це фінансова грамотність, тайм-менеджмент, ораторське мистецтво і багато іншого. Залучати можна не тільки молодь, а й людей похилого віку, у яких багато вільного часу і яким цікаво освоювати нове.

26. Навчання вузькоспеціалізованим речам. Можливо, ви можете вчити програмістів нової мови або дизайнерів - роботі з новою програмою.

27. Загальноосвітні курси. Монетизуйте людську спрагу знань: курси з сучасного мистецтва, історії релігії або англійській літературі теж набирають багато людей, якщо зробити їх розважальними та інтерактивними.

28. Експертні книги. Пишіть їх і продавайте, якщо глибоко розбираєтеся в якійсь області. Створіть серйозний продукт і продумайте кожну дрібницю: зміст, просування, подачу матеріалу.

29. Навчальні посібники. Якщо недостатньо глибоко розбираєтеся, складайте електронні посібники на основі менш зручних або іноземних видань - і продавайте їх.

30. Відео уроки. Ви можете вчити людей чогось конкретного, показуючи на своєму прикладі. Можна вчити тому, що самі вмієте - від кулінарії до ретуші фотографій.

31. Авторські курси. Розробіть навчальні матеріали по урокам і продавайте їх - просто подобу підручника, без всяких онлайн-консультацій і перевірки робіт.

32. Репетиторство для дітей. Будь шкільний предмет можна викладати по відеозв'язку.

33. Додаткова освіта для дітей. Відкрийте онлайн-школу програмування, журналістики або будь-якої іншої тематики - вчіть школярів тому, що може стати в нагоді їм у подальшому житті.

34. Курси для батьків. Останнім часом вони набирають популярність.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм

Розваги

Дозвілля люди теж часто проводять в інтернеті - використовуйте це.

35. Сервіс знайомств. Здається, що все вже придумано, але можна зробити зі своєю фішкою. Наприклад, існує додаток Haters, який підбирає пари на основі того, що люди ненавидять. Придумайте свою фішку і реалізовуйте, вивчіть цільову аудиторію.

36. Соціальна мережа. Змагатися з Фейсбук, звичайно, не потрібно. Потрібно орієнтуватися на більш вузьку аудиторію зі схожими інтересами.

37. Онлайн ігри. Це може бути масштабний проект з технологіями віртуальної і доповненої реальності. Або нескладні ігри в мобільних додатках.

38. Контент-проект. Зробіть сайт, пишіть статті та знімайте відео на цікаві теми - про подорожі, людські історії, научпоп або цікаві факти.

39. Агрегатор заходів по різних містах. Можна охопити більше цікавого, зручно це систематизувати і брати гроші за розміщення анонсів.

40. Планування заходів. Якщо ви від природи креативні, розробляйте і продавайте сценарії свят під бажання замовників.

41. Організація заходів. Цим теж можна займатися в онлайні - ви зможете підбирати для подій приміщення, ведучих, фотографів, декораторів, аніматорів і координувати їх роботу.

Блогінг

ІнтОдин з найпопулярніших видів сучасного інтернет-бізнесу: розвиваєте акаунт в Instagram, канал на YouTube або блог зі статтями - берете гроші за рекламу.

42. Блоги з фотографіями. Якщо ви багато подорожуєте або просто бачите світ під незвичайним кутом, можна утримувати підписників красивими картинками і дотепними підписами.

43. Блоги з лонгрідами. Реалізувати можна в соцмережах, на своєму сайті або Medium. Пишіть про те, що може бути цікаво чи корисно широкому колу читачів.

44. Тестування продуктів. Виберіть сферу і розповідайте підписникам про досвід використання косметики різних брендів, рибальських снастей, техніки і будь-яких інших товарів.

45. Інтерв'ю з експертами та цікавими особистостями. Якщо зможете вести відеоблог і знаходити цікавих гостей, у вас ніколи не вичерпаються ідеї для контенту - ви будете заробляти на історіях своїх героїв. Можна вести розважальний блог або ж вибрати сферу і вести дискусії для фахівців.
ідеї бізнесу фейсбук та інстаграм

Корисні сервіси

В інтернеті будь-яка інформація є в загальному доступі, але успішним буде ресурс, на якому її зможуть зручно систематизувати і представити користувачам. А також, крім інформаційних сервісів, можна координувати роботу деяких офлайн-послуг за допомогою сайтів і додатків.

46. Онлайн-бібліотеки. В інтернеті вже є Litres і інші, але їх поки не так багато.

47. Бібліотека форм заяв в різні інстанції. Можна створити ресурс, на якому люди зможуть швидко знайти і завантажити будь-які форми.

48. Агрегатори знижок. Щоб послабити конкуренцію, можна вибрати вузьку спеціалізацію на ті чи інші товари. Структура такого сайту може бути досить складною: подбайте про те, щоб скласти грамотне ТЗ для розробників.

49. Дошка оголошень. Зробіть зручний сервіс для розміщення будь-яких оголошень: продаж, покупка, обмін, надання послуг і пошук роботи.

50. Онлайн-барахолка. Це зручно реалізувати через додаток, але при малому бюджеті можна обійтися навіть соцмережами.

51. Сервіс продажу і покупки нерухомості. Все рідше люди звертаються до ріелторів і все частіше шукають житло через інтернет. Щоб вас сприймали серйозно на ринку нерухомості, подбайте про дрібниці, які формують довіру до сайту.

52. Купівля квитків і турів в онлайні. Сучасна людина віддасть перевагу зручному сайту, а ви зможете брати відсоток від суми.

53. Фотобанк. Хороші фотографії потрібні всім - дизайнерам, SMM-никам, власникам бізнесу, а іноді і приватним особам. І за них готові платити.

54. Сервіс доставки їжі. І зовсім не потрібно тримати свій ресторан - головне, організувати роботу кур'єрів, зробити зручний сайт і досягти успіху в просуванні. І навчіться писати смачні тексти про їжу, які привернуть клієнтів.

55. Кур'єрська служба. Доставку будь-чого зараз оформляють по інтернету.

56. Біржа послуг. Можна зробити ресурс для широкого спектра послуг, на зразок YouDo, або створити спеціалізовану біржу для фрілансерів в тій чи іншій сфері. Наприклад, біржу копірайтерів, програмістів, дизайнерів.

57. Платформа для репетиторів та учнів. Як Preply або Upstudy.

58. Сервіс для редагування фотографій. Їх багато в інтернеті, але в них важко зорієнтуватися, а «Фотошоп» стоїть не у всіх. Попитом може користуватися редактор, заточений під певні потреби - наприклад, спеціально для SMM або ретуші.

Консалтинг для приватних осіб

Індивідуальні консультації з різних питань набирають популярність в інтернеті.

59. Психологічна допомога. Якщо раптом ви дипломований психолог або можете найняти психологів на роботу, онлайн-консультації стануть хорошим бізнес-проектом.

60. Профорієнтація для дітей і дорослих. Зараз всім поголовно хочеться знайти покликання і роботу до душі - деяким точно знадобиться допомога.

61. Консультації з працевлаштування. Пошук роботи мрії - окрема непроста справа. Якщо зможете відслідковувати пропозиції роботи по всьому інтернету і надавати їх кандидатам, на цьому можна заробити.

62. Консультації з сімейних стосунків. І по будь-яким відносинам. Такі послуги можна продавати в особистих повідомленнях.

63. Консультації по правильному харчуванню. Заодно можна домовитися і з брендами, чию продукцію ви будете рекомендувати.

64. Мода. Раз вже шопінг переходить в інтернет, послуги віртуального стиліста тут теж можуть знадобитися.

65. Юридичні поради для фізичних осіб. Звичайно, адвокатом працювати в онлайні можна, але можна відповідати на питання людей і підказувати законні рішення їх проблем за гроші. Просувати послуги можна за допомогою корисного контенту.

66. Консультації з освіти за кордоном. Завжди актуально, тому що виїхати хочуть багато, а самим розбиратися в тонкощах складно.

67. Комп'ютерна допомога. Деякі не можуть самостійно перезавантажити роутер або встановити браузер і готові платити за допомогу.

B2B послуги

Великий і відокремлений пласт ідей - це різні послуги для бізнесу. Аутсорсинг набирає популярність: якщо фахівець потрібен на кілька годин в місяць, його не потрібно тримати в штаті.

68. Юридична допомога. Можна вирішувати будь-які питання бізнесу: від захисту авторських прав до залагодження розбіжностей з партнерами.

69. Біржа таємних покупців. Зазвичай таких співробітників не тримають в штаті, вони потрібні на нетривалий термін. Можна створити сайт для зручного пошуку виконавців і монетизувати його.

70. Бухгалтерські послуги. Все більше малий бізнес вибирає бухгалтерів на аутсорс.

71. Інтернет-аудит. Аналізуйте роботу веб-сайтів, спільнот і акаунтів в соцмережах.

72. Віддалений колцентр. Вам будуть потрібні співробітники з будь-якої точки країни, які прийматимуть дзвінки для декількох організацій.

73. Системне адміністрування. Зазвичай очна присутність сисадміна в офісі потрібне тільки при виникненні проблем.

74. Тренінги. Великі і навіть середні компанії готові платити за навчання співробітників: від прокачування профільних навичок до технік ведення переговорів, менеджменту та інших soft skills. Такі курси можна успішно просувати через соцмережі.

75. Розробка програмного забезпечення. Програм бізнесу потрібно багато і всяких різних.

76. Дистанційна підтримка. Ви можете допомагати співробітникам працювати з програмами або усувати помилки на сайтах.

77. Кадрове агентство. Здається, що з інтернетом ринок праці став більш відкритий, але це не так. Представникам компаній не хочеться самим переглядати купу резюме в пошуках відповідних людей - ви можете їм в цьому допомогти. Навіть перші співбесіди зараз часто проводять в онлайні.

78. Маркетингове агентство. Чому б і ні.

79. Друкарня із замовленням на сайті. Бізнесу завжди потрібні рекламні листівки, афіші, мерч і багато іншого. А з нинішньою недорогою доставкою цілком спрацює схема: клієнт замовив на сайті, ви надрукували і відправили кур'єром за адресою.

80. Створення сайтів, лендінгів і додатків. Кожен день відкриваються нові бізнеси, і всім потрібні сайти.

81. Послуги перекладачів. Можна займатися перекладом документів, веденням листування з іноземними компаніями або пошуком синхронних перекладачів для заходів. Однак в сфері перекладів велика конкуренція.

82. Складування. Якщо у вас є пусте приміщення, через інтернет можна організувати сервіс зберігання - це буде актуально для багатьох магазинів.

83. Фандрейзинг. На жаль чи на щастя, але на зборах грошей для благодійних організацій теж можна заробити.

84. Оренда обладнання. Через свій сайт ви можете здавати в оренду обладнання для будь-яких областей діяльності.

85. Дизайнерські послуги. Рекламна продукція потрібна кожному бізнесу регулярно, і кожен раз - різна.

86. Адміністративні послуги. Допомагайте бізнесменам з плануванням фінансів і діловодством.

87. Соціологічні дослідження. Проводьте онлайн-опитування, щоб бізнес міг поліпшити свій маркетинг і підвищити продажі.

Crazy-меню ідей

Якщо ви схильні до авантюр і не любите шаблонні рішення, можна розглянути більш креативні ідеї. Серед переваг - низька конкуренція.

88. Сервіс сюрпризів.
Замовник платить гроші, називає адресата, ви купуєте подарунок-сюрприз на свій смак і відправляєте. Просувати незвичайний бізнес допоможе гарний контент в Instagram.

89. Сервіс розіграшів. Замовник платить гроші, називає адресата, ви його розігруєте. Можливо, розіграш можна теж придумати віртуальний.

90. Виготовлення речей по дитячих малюнках. Клієнт вам надсилає малюнок, і ви втілюєте його в життя - наприклад, виготовляєте іграшку або предмет побуту.

91. Сервіс для любителів і власників домашніх тварин. На такому сайті знайомств господар собаки, якому потрібно з нею гуляти вранці, зможе зустріти сусіда, який мріє гуляти вранці з собакою.

92. Товари для одинаків. Все більше людей живуть одні, але упаковки продуктів в магазинах часто розраховані на сім'ю. Якщо правильно подати ідею, одинаки будуть раді позбутися від переплат - а ви зможете продавати маленькі порції їжі з доставкою через сайт і соцмережі.

93. Віртуальний друг на годину. Раз вже реального друга на годину можна купити, знайдуться і люди, готові заплатити за обід з віртуальним співрозмовником. Важливо правильно виявити цільову аудиторію для такого проекту.

94. Платна розсилка з корисними нагадуваннями. Уже з'являються додатки, що нагадують користувачам встати о 8 ранку, зробити 100 присідань або зайнятися, нарешті, справами. Людям простіше займатися саморозвитком, коли їх мотивують - нехай навіть і віртуально.

95. Інтернет-магазин, в якому сюрприз можна купити для самого себе. Покупець платить якусь суму, і йому доставляють співрозмірний за вартістю продукт, чим більш несподіваний - тим краще.

96. Оренда різних статусних речей: ювелірних виробів, суконь, величезних букетів для фото і людей для супроводу на заходах.

97. Доставка будь-яких товарів з магазинів за кордоном. Не скрізь є доставка по світу. Тому зараз актуальні сервіси, що організують таку: потрібно просто знаходити виконавців за кордоном, готових вислати товари, потрібні вашим клієнтам.

98. Організація розставань. Людям складно оголошувати своїм коханим про розрив відносин, і цю слабкість можна монетизувати: найміть психолога, який буде повідомляти сумні новини по телефону за гроші.

99. Ворожіння і передбачення. Специфічне заняття, але бажаючі завжди знаходяться.

Ідей можна придумати набагато більше сотні: розумних, дивних, що вимагають штат співробітників і великі інвестиції або не потребують ніяких вкладень.

Діліться своїми ідеями і досвідом в коментарях. Можливо, у вас є ідеї, які спрацювали або, навпаки, викликали складнощі? Розкажіть про них.

Вам буде цікаво: Бізнес-тренди: який бізнес відкрити в 2020 році
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.