PRO SMM - МЕНЮ

15 способів знайти людину в Інстаграм

Здавалося б, що в Інстаграм пошук людей - просте завдання, з яким справиться навіть школяр. Але все не все так просто, якщо немає достатньої кількості інформації. У цій статті розберемо всі способи, як можна знайти акаунт людини в Instagram, знаючи про нього все або не знаючи практично нічого.

Внутрішній Інстаграм пошук по нікнейму

Найпростіший спосіб шукати людей - пошук через внутрішній функціонал соціальної мережі по ніку.
Пошук користувачів в Інстаграм реалізований гранично просто. Все що вам потрібно:
- Авторизуватися в додатку.
- Клікнути на значок лупи, розташований на нижній панелі завдань.

- Ввести нікнейм користувача в пошуковий рядок.

- Далі соціальна мережа видасть все, що у неї є по вашому запиту. Результати пошуку будуть відсортовані за категоріями. Щоб знайти людину, потрібно перейти в розділ "Люди", клацнувши відповідну іконку під пошуковим рядком.

Уже в процесі введення нікнейму Instagram почне видавати акаунти і записи відповідні пошуку. Якщо ви знаєте точний нікнейм - ідеально. Якщо немає, то не турбуйтеся. Досить знати хоч приблизно або перші кілька букв.

Зверніть також увагу на те, що дана соціальна мережа не надає можливості вказувати додаткові категорії для пошуку користувачів, такі як стать, вік, місто проживання.

Пошук людей по місту або місцю

Значно складніше знайти людину в Інстаграм якщо не знаєш нік. В такому випадку на допомогу може прийти пошук по місту або місцю.

Більшість користувачів Інстаграм не приховують своє місто проживання, а також активно відзначають своє місце розташування. Якщо ви знаєте в якому місті живе людина або в яких місцях вона часто буває, то можете скористатися пошуком по геоміткам.

Щоб знайти людину по геоміткам, слід:
- Відкрити сторінку пошуку, клікнувши на іконку з лупою.
- Перейти в розділ «Місця», розташований останнім у верхній панелі управління під пошуковим рядком.
- Введіть в пошукову рядок свій запит - назва країни, міста, вулиці та іншого.

Натисніть на потрібну локацію. Пошуковий алгоритм соціальної мережі видасть карту, на якій буде відзначена задана точка. Під картою будуть розташовані всі фотографії, які так чи інакше пов'язані з зазначеними геоданими. Далі вам потрібно уважно відстежити весь запропонований контент і знайти потрібну людину по фотографії, аватару або опису профілю.

Пошук по хештегам

Якщо ви знаєте, яким хештегом користується шукана людина або бачили його під одним з публікацій, то можете спробувати знайти користувача за ним.

З хештегом все також гранично просто:
- Натискаємо на значок пошуку.
- У верхньому меню вибираємо «Теги».
- У пошукове поле вводимо свій запит.
- Відслідковуємо результат.

Знайти людину таким чином досить складно, адже в залежності від заданого хештегу система може запропонувати тисячі і десятки тисяч публікацій, розміщених з аналогічним тегом.

Пошук по хештегу в більшості випадків виправданий, якщо ви познайомилися з людиною на якомусь заході, знаєте місце, де вона працює або часто відпочиває, або якщо знаєте її персональний хештег.
Порада: можете також використовувати хештеги з географічною прив'язкою. Наприклад. #франківськ_фітнес, #київ_суші і так далі.

Рекомендовані користувачі

Розробники соціальної мережі намагаються робити все можливе, щоб зацікавлені користувачі могли легко знайти один одного. Для цього алгоритм соціальної мережі постійно підбирає для кожного користувача список рекомендованих йому публікацій і людей, які можуть бути йому цікаві.

Принцип формування рекомендацій не розкривається. Швидше за все, туди потрапляють ті люди, які найбільш близькі до вас, тобто їх лайкають і на них підписуються люди з ваших підписок, ваші геодані часто збігаються і так далі.

Все це може послужити тому, що ви знайдете потрібну людину в цьому списку. Список рекомендацій для підписки відкривається автоматично, коли ви підписуєтеся на будь-якого користувача, а також ви можете відкрити його самостійно, зайшовши в профіль будь-якого користувача і натиснувши на іконку з маленькою стрілкою, розташовану поруч з кнопкою «Підписатися».

Пошук через підписки

У разі, коли потрібно знайти знайомого або людину, якого повинні знати ваші друзі, підійде і пошук через підписки.

Щоб скористатися даним методом потрібно перейти в акаунт свого знайомого, у якого орієнтовно повинна бути в «друзях» шукана людина, а потім клікнути на лічильник його підписок.

Після виконаних дій вам відкриється список всіх користувачів, на яких підписаний власник акаунта. Якщо ви точно впевнені, що цей користувач підписаний на потрібний вам акаунт, то як скоро ви його знайдете, залежить тільки від кількості підписок.

Контакти Фейсбук

Більшість соціальних мереж намагаються взаємодіяти між собою і надавати доступ до сторінок користувачів один одного.

Instagram і Facebook - не виняток, більш того, вони належать одному власнику. Тому якщо шукана людина вже є у вас в друзях на Фейсбук і ви хочете знайти ще його Інстаграм, то зможете зробити це всього за кілька секунд.

Вам потрібно:
- Зайти в свій профіль Інстаграм.
- Перейди в меню Налаштування - Цікаві люди.
- Вибрати розділ «Підпишіться на своїх друзів Facebook».
- Далі відкриється сторінка для авторизації в Фейсбук. Виконайте вхід і дозвольте додатку Інстаграм доступ до вашої сторінки.
- На наступному етапі ви побачите список своїх друзів на Фейсбук, які зареєстровані в Інстаграм.
- Вибирайте потрібного і підписуйтесь.

Пошук людей через ВК

Аналогічно до попереднього способу можна шукати знайомих у Інстаграм і через друзів ВКонтакте. Для цього перейдіть в меню Налаштування - Запрошення та підписка на друзів і виберіть «Підписка на друзів з ВКонтакте».

У разі, якщо людину, чий профіль ви шукайте, немає у вас в друзях ВКонтакте, то перегляньте її стіну і спробуйте відшукати на ній фотографії, під якими є маленький значок Інстаграма. Він означає, що цей знімок перенесений в ВК з інсти. Якщо ви клацните на ньому, то автоматично відкриється потрібний Інста-профіль.

Пошук людини по номеру телефону

Відразу варто обмовитися, що пошук користувача за номером телефону буде успішним тільки за умови, що відомий вам номер використовувався в якості прив'язки до сторінці, або ж зазначений у її контактах.
Перед тим, як перейти безпосередньо до пошуку, переконайтеся, що номер телефону збережений в телефонній книзі на вашому смартфоні. Далі:
- Заходимо на сторінку свого профілю.
- У правому верхньому кутку натискаємо на іконку із зображенням чоловічка і плюсик.
- Переходимо в розділ «Цікаві люди», а потім вибираємо «Контакти».
- Відкривши вкладку «Контакти» ви побачите список всіх користувачів, які так чи інакше пов'язані з вашою телефонною книгою.
- Номери не підписані, тому акаунт, який переховується за потрібним номером телефону потрібно шукати вручну з аватарки і опису.

Через Вайбер або WhatsApp

За допомогою стандартного функціоналу соціальної мережі знайти друга, який є у вас в контактах в месенджері можна. З ними соціальна мережа не інтегрується, але ви можете скопіювати номер користувача з Viber або WhatsApp в телефонну книгу і спробувати знайти людину скориставшись попереднім способом.

По пошті

Якщо ви знаєте тільки адресу електронної пошти людини, то не біда. Спробуйте ввести E-mail в пошуковий рядок Інстаграм. Може дана пошта вказана в якості контакту на потрібній вам сторінці.
Якщо нічого не вийшло, то вбийте цей запит в пошуковий рядок Яндекса або Гугла. Можливо це допоможе знайти сторінку людей, яких шукаєте, або якусь ще інформацію про потрібну людину.

Пошук людини в інстаграмі по фото

Знайшли цікаве фото і хочете знайти людину, якій воно належить в Інстаграм, але не знаєте як це зробити? Формально ніяк. Функціонал соціальної мережі не підтримує пошук по фотографії. Але є й інші способи.

Процес пошуку по фотографії досить складний і його легше здійснювати з ПК, а не зі смартфона.
Перш за все, потрібно відкрити Google пошук по картинкам. Зробити це можна ввівши в браузерний рядок https://images.google.com/. Перед вами відкриється стандартна пошукова сторінка Гугла, тільки не та, яка працює з текстовими запитами, а та, що допомагає знайти інформацію по картинці або посиланням на неї.

Далі слід клікнути по іконці фотоапарата. Гугл запропонує два способи надати фото для пошуку: вибрати його з пам'яті ПК; вставити посилання на зображення, якщо воно розміщене на якомусь інтернет-ресурсі.

Після того, як ви виконаєте пошук, отримаєте всі збіги з даного зображенню, навіть якщо вони мають деякі відмінності, наприклад, змінені за допомогою фоторедактора. Якщо ця фотографія була завантажена в профіль Інстаграм, то ви обов'язково знайдете її в пошуку. За умови, звичайно, що профіль не закритий.

Пошук через Google

Якщо ви не зареєстровані в соціальній мережі Instagram, але хочете знайти профіль людини, то це можна зробити через пошуковик Гугла. Щоб знайти людину без реєстрації досить:
- Відкрити пошуковий рядок Google.
- Ввести в неї дані, які вам відомі. Наприклад, це може бути нікнейм, ім'я, номер телефону, фотографія.
- Виконати пошук і подивитися результати.

Для кращого збігу можете додати до запиту слово «Інтсаграм/Instagram». Це також хороший спосіб знайти людину, знаючи тільки ім'я. Можливо вам вдасться відшукати його взаємозв'язок з профілем Інстаграм десь на просторах всесвітньої павутини.

Масовий пошук

Якщо ви зацікавлені в масовому пошуку людей і підборі цільової аудиторії, то найкраще впорається з цим завданням сервіс Instaplus. З його допомогою ви зможете відібрати користувачів з різних джерел:
- геолокації;
- хештегом;
- аудиторії підписників, підписок, або активно лайкать, які коментують будь-який профіль;
- готової базі користувачів;
- аудиторії вашого облікового запису.

Для цього користувачеві сервісу досить тільки створити завдання «Збір даних» і в графі джерело ввести потрібний запит (хештег, геотмітку, нікнейм користувача).

Що робити, якщо не можете знайти людину

Буває і таке, що ви точно впевнені в правильному написанні нікнейму і вже знаходили профіль по ньому, але зараз Instagram не видає його в пошуку. Причин на це може бути дві:
- профіль тимчасово/назавжди заблокований за порушення правил використання соціальної платформи;
- користувач заблокував вас;
- користувачів самостійно видалив свій акаунт з соціальної мережі.

У такій ситуації ви нічого не зможете зробити, крім як повторити пошук через кілька тижнів в надії на те, що обліковий запис буде виведений з бана. Якщо вас заблокували, ви можете подивитися цей профіль з іншої сторінки в Інстаграм, за умови, що він не є загальнодоступним.

У Instagram пошук влаштований трохи не так, як в інших соціальних мережах. Для створення акаунта потрібно вказати тільки самий мінімум персональних даних, навіть вказувати ім'я не є обов'язковою умовою. Немає тут і пошуку по містах або фільтрації за віком або статі. Все це значно ускладнює процес пошуку потрібного профілю, але як бачите, безвихідних ситуацій не існує. Збережіть статтю в закладки і ви завжди зможете знайти потрібну людину, навіть якщо не знаєте його логін в Instagram.
Безкоштовна накрутка лайків та підписників у Інстаграм
Накрутка лайків та живих підписників у Інстаграм
Close
Ми використовуємо cookie, для того щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються задля відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.